Перейти на мобільну версію сайту


26.07.2019

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ, РІДНІ КАМ’ЯНЧАНИ, ДРУЗІ!

Мельнич-121 липня відбулися вибори до Верховної Ради. Мені приємно, що у нашому окрузі вони пройшли цивілізовано та демократично. 

Від усієї душі хочу подякувати своїй команді, усім людям, які висловили мені свою підтримку та довіру, адже для мене було великою честю представляти ваші інтереси в радах різних рівнів. Це не поразка, це – ПЕРЕМОГА, це стимул надалі трудитися на розвиток та процвітання нашого краю! Приємно спостерігати як змінюються на краще наші міста та села. Хто б що не говорив та як би не оцінював мою діяльність як депутата Верховної Ради, час і люди дадуть свою об’єктивну та неупереджену оцінку. 

Довіра й підтримка людей зігріває душу, вселяє впевненість, надихає на нові справи.

Спільними зусиллями зроблено багато, але попереду ще безліч цікавих проектів. Переконаний, що ми їх успішно реалізуємо, адже моїм життєвим кредом завжди була наполеглива праця, допомога й захист інтересів наших людей.

Я вірю, що наш округ буде розвиватися та процвітати. Моя душа та думки завжди будуть із рідним містом, адже ви – НАЙКРАЩІ! Разом з вами ми зробили та зробимо багато гарних справ. ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

Дякую, дорогі земляки!

Слава Україні!


Теги: Володимир Мельниченко, дякую за підтримку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.