Перейти на мобільну версію сайту


03.04.2015

ДОРОГА БЕЗКОШТОВНА

Минулого тижня заступник міського голови Василь Сукач мав зустріч з батьками дітей учасників АТО, аби надати інформацію з приводу відпочинку дітей шкільного віку (8-13 років), з 27 липня до 8 серпня, в Польщі.

За умовами поїздки, безкоштовним було лише перебування в м.Тарново Підгурне та екскурсії. Відкриття віз, страхування, виготовлення проїзних документів дитини та проїзд в обидва кінці (2400 км) мав бути за рахунок батьків. Загальна сума відпочинку складала близько 5000 грн.

- Зрозуміло, що таких грошей у батьків немає, - каже міський голова Михайло Сімашкевич. - Тому я провів перемовини з перевізником і ця величезна сума значно зменшиться. Батьківські витрати зменшаться до однієї тисячі. Вони платитимуть лише за візову підтримку, медичне страхування і проїзний документ дитини. Також нагадуємо, що нотаріус Микола Білер, офіс якого знаходиться в Старому місті, зголосився безкоштовно оформити дорученя для дітей учасників АТО.

Теги: відпочинок в Польщі, оздоровлення дітей влітку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.