Перейти на мобільну версію сайту


11.07.2014

ДОПОМОГА ОБ’ЄДНУЄ

Упродовж трьох днів у Кам’янці, біля магазинів «Сільпо», «Фуршет», «Епіцентр», з 15:00 до 18:00, проводиться благодійна акція по збору продуктів харчування, засобів гігієни, коштів для вимушених переселенців з окупованих територій та територій, де проводяться військові дії АТО.
Акцію підтримали міський голова Михайло Сімашкевич, народний депутат Володимир Мельниченко, міский Центр СССДМ, центри «Довголіття» і «Надія», департамент соцзахисту та небайдужі громадяни.
«Єдина країна - сильна країна!» - таке гасло супроводжує цей благолійний захід.
Також у місті почав діяти новий проект «Ініціатива РАЗОМ», який передбачає масштабну акцію підтримки мешканців східних областей. Зокрема, завдяки його координатору, 7-16 та 18-27 липня в с.Маків буде оздоровлено 100 дітей зі сходу.
Нині в Кам’янці перебуває 40 сімей з Криму, Севастополя, Луганської і Донецької областей. Усі вони знаходяться під супроводом міського Центру СССДМ. 18 малозабезпечених та багатодітних родин взято на облік у департаменті соцзахисту населення. Також усіх відвідали медики та провели обстеження. Наразі сім’ї  розселені та проживають у родичів, знайомих, мешканців міста та району.

Теги: допомога армії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.