Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2019

ДОМОВИЛИСЬ ПРО ПОГЛИБЛЕННЯ СПІВПРАЦІ

співпрацяЗа планом заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони та Збройних сил України 16 липня Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України з ознайомчим візитом відвідала делегація Збройних сил Федеративної Республіки Німеччини на чолі з підполковником Андреасом Мейером.

Метою зустрічі було проведення експертних переговорів з питань поглиблення двостороннього співробітництва у сфері протимінної діяльності, обміну досвідом щодо протидії саморобним вибуховим пристроям (СВП), участь українських саперів у спільних навчаннях у якості учасників та спостерігачів.

Візит іноземної делегації розпочався з ознайомлення гостей з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, системою підготовки саперів, водолазів, кінологів та розрахунків мінно-розшукової служби.

Під час презентації Центру розмінування виконуючий обов’язки заступника начальника Центру підполковник Олександр Мельничук розповів про структуру й призначення військової частини та поінформував гостей про діяльність Центру розмінування за напрямком пошуку, знешкодження (знищення) СВП, зокрема розповів про бойовий досвід роботи військових саперів в районі ООС/АТО.

Наприкінці візиту начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков наголосив про важливість проведення у подальшому спільних заходів з підготовки саперів Збройних сил України із залученням фахівців та обладнання Бундесверу. За результатом візиту делегації Бундесверу обидві сторони домовились про проведення у вересні 2019 року на базі Центру розмінування спільного курсу щодо ознайомлення з будовою, принципом дії певних боєприпасів і порядком їх знешкодження.


Теги: зустріч з підполковником Андреасом Мейером

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.