Перейти на мобільну версію сайту


31.05.2019

ДОЛЯ ІСТОРИЧНОЇ ПАМ’ЯТІ В РУКАХ ДЕПУТАТІВ

виконком29 травня на чергове засідання виконкому було винесено більше сорока питань зі сфери соціального захисту, житлово-комунального господарства та фінансової діяльності. Традиційно на виконком виноситься кілька питань про надання одноразової матеріальної допомоги, надання адрес і зарахування на квартирний облік.

Було підтримано внесення подання до Центральної виборчої комісії щодо зміни меж виборчих дільниць. Розглянуто роботу комунальних підприємств міста за перший квартал 2019 року. Так, за інформацією директора департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майї Гурської, у зв’язку зі збільшенням обсягу робіт за вказаний період до міського бюджету від підприємств надійшло 8 млн грн – на 2 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також погоджено здійснення державно-приватного партнерства з впровадження проекту будівництва сміттєпереробного комплексу і зміни до міського бюджету.

А ще більшість членів виконавчого комітету проголосувала за те, щоб у рамках декомунізації зняти табличку, яка пояснює чому вулиця називається Уральською і передати її в музей. Вона найменована на честь воїнів 10 гвардійського танкового корпусу Українського фронту-визволителів міста Камянця-Подільського 25 – 31 березня 1944 року і передати її в музей. Та, на думку багатьох кам’янчан,особливо старшого покоління, декомунізація вже перетворюється на дебілізацію. Колись вже такий етап суспільство проходило, коли тотально руйнували церкви. А тепер намагаються стерти історичні факти. Мало кому та табличка заважає. Тепер доля таблички в руках депутатського корпусу. Все залежить, як вони проголосують на сесійному засіданні. Але з цього приводу вже створюється ініціативна група, аби відстояти пам’ятну табличку, яка тепер не вписується в назву петлюрівської вулиці.

Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.