Перейти на мобільну версію сайту


27.03.2015

ДОДОМУ З ПЕРЕМОГОЮ

Багато кам’янчан затамували подих перед телевізорами 21 березня, коли йшла трансляція нагородження дев’ятнадцятої загальнонаціональної програми Всеукраїнської премії «Людина року - 2014». Серед трьох номінантів своєї підгрупи, які вийшли на пряму дистанцію, претендентами у категорії «Міський голова» були, крім нашого мера Михайла людина.jpgСімашкевича, голови м.Бровари Ігор Сапожко та м.Одеси Геннадій Труханов.

Напевне, й сам Михайло Євстафійович не сподівався стати переможцем, але коли було назване його ім’я, він миттєво злетів на сцену.

Отже, Михайло Сімашкевич повернувся додому з перемогою. За його словами, почесну нагороду заслужив не він сам, а всі мешканці Кам’янця-Подільського, які попри складний рік, трималися разом і працювали на благо міста.

- Міський голова без громади - це пересічний кам’янчанин Михайло Сімашкевич, - каже Михайло Євстафійович. - Разом ми єдина велика родина. Без щоденної праці кожного кам’янчанина на благо нашого міста, без тієї любові жителів, які тут проживають, було б неможливо досягти такого результату. До того ж, 2014 рік - рік кардинальних змін, і він був досить важким. Попри те, що ми щоденно зіштовхувалися з проблемами з казначейськими рахунками, які не фінансували жодні роботи, кожного торкнулася війна на сході. Усі кам’янчани переймалися проблемами наших бійців, відправляли допомогу, плели масксітки, готували борщові набори, хоча в їхніх домівках було затишно, тепло і світло.

На думку міського голови, в 2014 році місто досягло серйозних результатів із залученням інвесторів. Кам’янець-Подільський - перше місто в Україні, яке на 20% стало енергетично незалежним від газу. Ще одне, що відрізняло його від інших - це спокій впродовж усього 2014 року.

- Щиро вдячний всім, хто завжди підтримує Кам’янець, допомагає в реалізації ідей та проектів, спрямованих на його розвиток, - продовжує переможець. - Я неодноразово говорив, що таких гостинних та життєрадісних людей, як кам’янчани, більше немає ніде у світі. Для того, щоб переконатися в цьому, потрібно хоча б один раз сюди завітати.

Я пишаюся званням «Людина року», але вважаю, що і Ігор Сапожко, і Геннадій Труханов гідні звання кращого мера. Увійти у трійку фіналістів - це вже перемога, але головне для кожного міського голови - повага та підтримка громади. І звичайно, сьогодні на першому місці - збереження миру та спокою.

Теги: Михайло Сімашкевич, Людина року-2014

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.