Перейти на мобільну версію сайту


09.06.2017

ДОДАТКОВО МЕДИЦИНІ Й ЖКГ

комісія7 червня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності (голова Віталій Шевчук). Головним питанням, яке розглядалося й обговорювалося, було «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік». 

З цього приводу доповідав начальник управління фінансів РДА Олександр Федик. Відповідно до службового розпорядження департаменту фінансів ОДА від 29 травня 2017 р. №79, Кам’янець-Подільському району на 2017 рік збільшено обсяг медичної субвенції з Держбюджету місцевим бюджетам у сумі 602500 грн.

Додатковий обсяг цієї субвенції спрямовується винятково на проведення цільових видатків для лікування хворих на цукровий діабет, які здійснюються на вторинному рівні надання медичної допомоги. У зв’язку з цим, необхідно внести зміни до помісячного та річного розпису доходів та видатків районного бюджету, а саме - збільшити дохідну частину районного бюджету по кодах доходів: «Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» на суму 602500 грн. Також планується провести перерозподіл кошторисних призначень на надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на суму 46300 грн. Ці питання комісія рекомендувала розглянути на пленарному засіданні сесії районної ради.


Теги: адмінкомісія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.