Перейти на мобільну версію сайту


15.08.2014

ДОДАЛИ «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЇ» І ВІДІБРАЛИ В МУЗЕЮ

Чергова 67-ма сесія міськради, на порядок денний якої було винесено 166 питань з яких 148 - земельні, відбулась 11 серпня.  
На початку пленарного засідання Михайло Сімашкевич нагородив відзнаками міського голови «За заслуги перед міською громадою» 18 кам’янчан, службовців спеціальної патрульної роти В/ч-3053 Національної гвардії України, які нещодавно повернулися із зони АТО.
За поданням народного депутата Володимира Мельниченка та за підтримки депутатів міськради відзнакою міської ради «Честь і шана» було посмертно нагороджено Павла Стрельчука, уродженця Кам’янця-Подільського, який загинув під час виконання військового обов’язку в ході сесія.JPGпроведення антитерористичної операції на сході України.
Хоч з першого разу депутатам не вдалося підтримати КП «Міськтепловоденергія» щодо збільшення статутного капіталу підприємства, та повторне голосування дало позитивний результат. 180 тис. грн, які виділять з міського бюджету, підуть на ремонт двох котлів.
Доволі дискусійним виявилося питання розподілу коштів, отриманих від платного проїзду. Депутати не підтримали пропозицію, за якою би 10% від чистого прибутку йшло до статутного фонду музею-заповідника. Останній фактично залишився з носом: платний проїзд передбачає плату за проїзд через територію музею-заповідника, сам же музей з цього жодної копійки не отримує. 90% від прибутку йде до міського бюджету, 10% - на розвиток комунального підприємства «Крок-плюс», яке займається обслуговуванням шлагбаума. На переконання міських чиновників, витрати для комунального підприємства є вмотивованими, адже потрібно і оплачувати працю 14 працівникам, які займаються обслуговуванням шлагбаумів, і слідкувати власне за засобами блокування руху.
Зрештою, питання залишилось відкритим, імовірно, до нього повернуться на черговій сесії міськради.
Народні обранці практично без дискусій прийняли низку земельних питань, щоправда деякі, доволі суперечливі, залишились без погодження. Окрім цього, депутати підтримали проект «Про затвердження звернення до мешканців міста та суб’єктів господарювання всіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Кам’янця-Подільського щодо бойкоту товарів російських виробників». Зокрема кам’янчан закликали підтримати цю громадську ініціативу та сприяти в проведенні акції.
У різному депутат міськради Валерій Слободян виступив з пропозицією реалізувати пам’ятник Леніну, а за отримані кошти придбати необхідну військову амуніцію для кам’янчан-військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО. Під час обговорення було вирішено створити комісію та більш детально вивчити це питання.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.