Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2018

ДОБИВАЮТЬ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ

12 березня під керуванням голови РДА Василя Сукача пройшла нарада з головами територіальних громад та сільськими головами щодо питання доопрацювання проекту перспективного плану формування територій громад області та подання його для схвалення сесією Хмельницької обласної ради та затвердження Кабміну. Наразі в районі необ’єднаними залишаються 15 сільських рад. 

Під час наради за пропозицією головуючого сільські голови ставили свої підписи і печатки сільських рад на перспективному плані, розробленому в 2015 р., підтверджуючи згідні вони з ним чи ні. Як нам стало відомо, в майбутньому до міста все таки потраплять Зіньківці, принаймні в плані про це зазначено. Аби не стати містянами, напередодні депутати Кам’янської сільської ради провели екстрене зібрання й надали згоду на приєднання до створеної минулого року Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради. Раніше згоду на дооб’єднання із цією ОТГ дала сусідня Панівецька сільська рада.

Загалом у районі на об’єднання чекають ще дві сільські ради – Довжоцька та Орининська. Згоду на об’єднання із центром у с.Довжок дали Залісько-1, Рихтівська та Слобідко-Рихтівська сільські ради. Очільниця Кадиєвецької громади висловила бажання про приєднання до Колибаївки чи Оринина, але тільки не до Довжка, як це зазначено в перспективному плані. До слова, це наразі єдиний союзник колишнього районного центру. Сільські голови Приворотської зони (Приворотська, Шустовецька та Підпилип’янська сільські ради), як і раніше, висловили своє небажання приєднатися до громади з центром у с.Оринин та вперто відстоюють своє право на центральну садибу в Приворотті.

За результатами зібрання сільські голови мали би до 14 березня надати рішення сесій щодо об’єднання територіальних громад. Відтак перспективний план Хмельниччини затверджуватимуть депутати під час найближчого засідання сесії обласної ради.

Також цього тижня Уряд схвалив зміни до перспективних планів Дніпропетровської та Хмельницької областей. Змінами до перспективного плану нашої області уточнено склад Війтовецької, Вовковинецької, Деражнянської, Красилівської, Антонінської та Гуменецької громад. Також план доповнено Городоцькою, Смотрицькою, Жванецькою, Слобідсько-Кульчиєвецькою, Староушицькою, Олешинською, Солобковецькою громадами.


Теги: децентралізація, ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ГРОМАДА ОБИРАЄ СВОГО МЕРА

Початок : 14.08.2020 08:15:00
Закінчення: 23.10.2020 08:15:00
Голосів: 5234
Опитування активне.


За кого з кандидатів на посаду Кам'янець-Подільського міського голови Ви проголосуєте 25 жовтня 2020 р.?


  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.