Перейти на мобільну версію сайту


26.06.2015

«ДОБРОБУТ» ПРОКАЗАВ КЛАС

Минулого тижня з села Троєцьке (Донецької обл.) повернулася інженерно-будівельна група під керівництвом директора КП «Добробут» Андрія Віннічука, яка зводила оборонні укріплення.

Це третя кам’янецька група у складі Андрія Стрельбицького, Олега Романишина, Миколи Федорова, Анатолія Леонова, Дмитра Яніцького, Віктора Гаджули, Віктора Торкульця, Романа Лісовського, Сергія Левандовського, але перша, яка відправилася на будівництво лінії оборони з одного підприємства. Зазвичай це були збірні групи.кам’янецька інженерно-будівельна група
Кам’янецькі будівельники славляться своїм професіоналізмом та акуратністю в роботі. За це «добробутівці» отримали подяку та грошові премії, теж перші за період звденення фортифікаційних споруд.

Об’єкти, які робили кам’янчани, відвідала робоча група із прийому завершених споруд разом із губернатором Хмельницької області Михайлом Загороднім. Попередньо їхню роботу оцінили добре. Здебільшого хлопці займалися облаштуванням брусфера (розгортання землі з окопів) та вогневих споруд.

- Аби не витрачати час на ходіння до харчоблоку, їжу ми готували самі, - розповідає Андрій Петрович. - У нас був свій повар - Віктор Гаджула, який дуже смачно готував і урізноманітнював меню. Ми щодня мали змогу купатися, жодного разу жоден член нашої команди не вийшов на роботу непобритим, не в чистому одязі чи напідпитку. У нас все було чітко. Єдине, з чим була проблема - з водою. Коли нас відправляли на схід, міський голова допоміг із продуктами харчування, засобами гігієни, медикаментами.

- За хорошу роботу нашу групу відпустили додому на 2 дні раніше, - каже майстер технічної дільниці КП «Добробут» Віктор Гаджула. - Господарське ставлення до будівельних матеріалів і роботи відзначало тамтешнє керівництво. Усі ми були в однаковому одязі, охайні, вибриті, й місце роботи приводили до ладу. Крім того, наш керівник групи Андрій Петрович показав свої знання в будівельній інженерії і з його порадами рахувалися.

Теги: інженерно-будівельна група, Андрій Віннічук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.