Перейти на мобільну версію сайту


20.09.2013

ДО ЗИМИ ГОТОВІ. МАЙЖЕ

Під час нещодавного виконкому директор департаменту ЖПДІ Олександр Бабчинський розповів про ремонтні роботи, які вдалося зробити цьогоріч. Так, капітальний ремонт пощастило отримати вулицям Чехова та Зарванській. Наразі завершуються роботи на вул.Уральська, капітальний ремонт триває на вул.Огієнка.
Перехрестя вулиць Гагаріна і Данила Галицького та Гагаріна і Червоноармійської отримали нові обличчя завдяки коштам підприємців міста.
Поточний ремонт проведено на вулицях Миру, Сіцинського, Князів Коріатовичів, Слєпньова, Гагаріна, Драй-Хмари, просп.Грушевського, а також на перехрестях Пушкінської і Суворова, Північної і Лесі Українки.
Взялися цьогоріч і за тротуари, відремонтувавши їх на вулицях Огієнка, Лесі Українки, Фрунзе та Шевченка. Реконструйовано шість світлофорних об’єктів та розпочато будівництво нового на перехресті вулиць Огієнка та Данила Галицького.
- Обов’язковим кроком у підготовці до осінньо-зимового періоду є ремонт покрівель, - зазначив Олександр Васильович. - Наразі виконано капітальний ремонт чотирьох покрівель житлових будинків за адресами: вул.Нігинське шосе, 55; вул.Шевченка, 14; вул.Татарська, 16 та вул. Зарванська, 1. Продовжуються роботи на покрівлі житлового будинку по вул.Гагенмейстера, 2.
Загалом, за словами директора департаменту, 89% житлового фонду міста готові до роботи в осінньо-зимовий період.

Теги: департамент ЖПДІ, Олександр Бабчинський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.