Перейти на мобільну версію сайту


22.04.2016

ДО СЕСІЇ ПІДГОТУВАЛИСЬ

19 квітня під головуванням депутата районної ради Віталія Шевчука відбулося засідання комісії з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.
На порядку денному обговорювалися питання, які депутати райради розглядатимуть на позачерговій сесії, що відбудеться сьогодні, 22 квітня.

Зокрема, народні обранці обговорювали питання щодо внесення змін до Програми організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Кам’янець-Подільського району на 2016 рік; внесення змін та доповнень до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Кам’янець-Подільського району на 2016-2018 роки та внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Доповідаючи на комісії начальник управління фінансів РДа Олександр Федик зазначив, що на засіданні сесії пропонується збільшити обсяг районного бюджету в сумі 5756 114,21 грн. Левову частку цих коштів планується спрямувати на пільгове перевезення, ремонт та утримування доріг, заробітну плату працівникам Центру первинної медико-санітарної допомоги. Щодо внесення змін до Програми організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016 рік, то в.о. начальника віділу освіти РДА Олена Сензюк повідомила, що за станом на 1 січня 2016 р. усього в навчальних закладах району гарячого харчування потребують 1169 учнів 1-4 класів. Із них 159 учнів відносяться до пільгових категорій. 1010 учнів потребують харчування за кошти районного бюджету.

Теги: районна рада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.