Перейти на мобільну версію сайту


12.04.2019

ДО РЕКОРДУ ДМИТРА КОМАРОВА ДОЛУЧИВСЯ КАМ’ЯНЕЦЬ

комаровПоліт відомого мандрівника і телеведучого Дмитра Комарова міг закінчитись трагедією поблизу Кам’янця-Подільського. 

– Ми пережили на третій день дуже неприємну ситуацію, яка ставила під загрозу і весь рекорд, і нас. «Дякую» тим, хто розбавляє паливо на заправках, – зазначив Дмитро Комаров. 

7 квітня він прилетів до Кам’янця-Подільського, щоб встановити рекорд: максимальна кількість відвіданих аеропортів за мінімальний термін. Всього Дмитро та його команда відвідали 33 міста України за 3 дні. Дмитро Комаров розповів подробиці аварійної ситуації, яка сталась поблизу Кам’янця-Подільського: «Літак їсть звичайний 95 бензин, і по дорозі ми заправлялися, природно, не маючи можливості контролювати якість. І десь попався сильно розбавлений заради наживи бензин. За 40 хвилин до Кам’янця-Подільського у нас різко впав тиск палива. Ми включили резервну систему – електричний насос. Але його вистачило ненадовго. Тиск падав практично до нуля, двигун «зачхав». Наш командир Ігор Табанюк дав команду: терміново пристебнути крім основного ременя всю систему, чотириточкову. І доручив шукати майданчик для аварійної посадки. Сам продовжив рятувати ситуацію включенням і виключенням насосу. Все було на межі. Ми розглядали польові дороги, намагаючись оцінити їхній стан. Сідати без двигуна в режимі планування на пухкий ґрунт – значить літак зариється колесом і піде шкереберть, почне перекидатися. Це був дуже напружений момент. 200 людей, які урочисто зустрічали нас в місті, навіть не підозрювали, що ми можемо не долетіти. Зменшили оберти і швидкість до мінімуму, працювали насосом, дотягнули. Поки я годину спілкувався з людьми, колеги витягли паливний фільтр. Він був практично повністю забитий. Хоча перед стартом рекорду 2,5 дня назад на літак був встановлений новий. Таке паливо...

комаров-1Слава Богу, все обійшлося, ми промили фільтр і завершили місію. Дякую пілотам Ігорю Табанюку, Андрію Блінову і оператору Саші Дмитрієву. Відмінна команда, пишаюся!

Попри все, рекорд встановлено! До Кам’янеця-Подільського Дмитро Комаров дістався вже в останній, третій день мандрівки, яка розпочалась 5 квітня з міста Коломия на Івано-Франківщині. Також він побував у Житомирі, Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Вінниці, Одесі та багатьох інших містах, які увійшли до маршруту польоту команди. Кам’янець-Подільський став 31-им у списку.

Прикро, що ніхто не контролює якості того, що нам втюхують. Немає жодних конрольних перевірок, нам забивають баки, що бідолахи підприємці ніяк не можуть стати на ноги. Але на ноги не можуть стати прості люди-підприємці, а не ті, котрі сидять на якісь золотій жилі і безбожно грабують нас не на копійки, а на мільйони, прикидаючись безсрібниками. Цікаво, чи зможе довести пан Комаров свою правоту і чи покарають негідників за те, що наразили людей на загибель.


Теги: рекордний політ Комарова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.