Перейти на мобільну версію сайту


07.10.2016

ДО ПРИЙОМУ ГОТОВІ

цнап3 жовтня Президент Петро Порошенко підписав Закон України №1509-VІІІ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування окремих адміністративних зборів до місцевих бюджетів».

Цей підпис довго очікували Центри надання адміністративних послуг об’єднаних громад, адже нарешті розблоковано спецрахунки об’єднаних громад, у яких було створено ЦНАПи. Відтепер кошти від надання адміністративних послуг надходитимуть до бюджетів сільських рад. 

Про зміни, які очікують такі Центри, розповідає керівник поки що єдиного на Хмельниччині ЦНАПу об’єднаної територіальної громади - Гуменецької Валерій Свідер.

- Ми повністю готові до прийому громадян та надання якісних адміністративних послуг, - каже він. - Відповідно до Закону, сплата за надання адміністративних послуг зараховується до відповідного місцевого бюджету ОТГ. У нашому ЦНАПі працюють кваліфіковані спеціалісти, які пройшли навчання та отримали доступ до відповідних реєстрів.

- Скільки послуг на сьогодні надають спеціалісти Гуменецького ЦНАПУ та якого вони характеру?

- Наразі Центр надає 58 адміністративних послуг, серед яких послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; земельні послуги; паспортні, послуги дозвільного характеру. У перспективі ми плануємо розширювати цей перелік.

- Тобто, незалежно від місця реєстрації у Вас можна, до прикладу, зареєструвати підприємство, майно чи перереєструвати договір оренди земельної ділянки?

- Так, і не лише. Для поліпшення якості надання адміністративних послуг в приміщенні Гуменецького ЦНАПу встановлений термінал для оплати послуг. Ми працюємо без обідніх перерв, субота і неділя вихідний. У понеділок, вівторок і середу - з 08:00  до 17:15, у четвер - з 08:00 до 20:00,  у п’ятницю - з 08:00 до 16:00.

Також громадяни можуть до нас телефонувати, аби дізнатись потрібну інформацію. Телефон для довідок: 5-79-10.

Теги: Гуменецька ОТГ, ЦНАП

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.