Перейти на мобільну версію сайту


21.04.2017

ДО ОКРУГУ - ГОСПІТАЛЬНУ РАДУ

округ19 квітня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти і культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Наталя Нікітіна). Також участь у ній взяли голова райради Борис Бец, заступник голови райради Віктор Кривак, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату РДА Маріанна Великохатько, головний лікар ЦРЛ Віталій Шевчук, представники від об’єднаних громад.

На порядку денному обговорювалося питання «Про делегування для роботи у складі Госпітальної ради Кам’янець-Подільського госпітального округу Хмельницької області представників Кам’янець-Подільського району».

Слід зазначити, що Госпітальна рада є дорадчим органом, до повноважень якої належить вироблення пропозицій, які в подальшому будуть затверджуватися учасниками госпітального округу. Зокрема, йдеться про затвердження реорганізації і перепрофілювання закладів, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу в межах госпітального округу; визначення перспективних закладів охорони здоров’я; призначення та звільнення керівників закладів охорони здоров’я комунальної власності, що знаходяться в межах госпітального округу та ін; трансфертів між бюджетами учасників госпітального округу для фінансування програм вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

Госпітальна рада розробляє план розвитку госпітального округу на п’ять років, який містить щорічні проміжні показники досягнення кінцевих показників результативності і затверджується рішенням місцевих рад – учасників госпітального округу. Представників делегують місцеві ради. Вони мають вибрати тих, хто найкраще розуміє потребу мешканців громади в медичних послугах і найкраще представить їхні інтереси в перемовинах з іншими містами та районами. Під час обговорення порядку денного члени комісії запропонували представників, що будуть входити до складу Госпітальної ради, кількісний склад яких передбачає троє осіб. Це питання буде виноситися на обговорення під час засідання чергової сесії районної ради. Наразі вже підготовлено проект рішення.

Ірина ФУРМАН.


Теги: госпітальний округ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.