Перейти на мобільну версію сайту


22.01.2016

ДО МОРОЗІВ ГОТОВІ

21 січня голова районної ради Борис Бец провів у с.Грушка виїзну виробничу нараду з головами сільських рад Староушицького напрямку та заступником начальника філії «Кам’янець-Подільська ДЕД» Анатолієм Півцем. Обговорювали питання створення на місці резервного фонду із забезпечення паливно-мастильними матеріалами.

За словами Бориса Борисовича, така необхідність виникла тому, що в найближчі дні оголошено штормове Борис Бецпопередження, пов’язане з різким пониження температури повітря й можливими снігопадами. Через те, що Староушицький напрямок характеризується складним рельєфом, створення подібного фонду є першочерговим завданням для районної ради та сільських рад на місцях.

Пропозицію голови сільські керівники підтримали одноголосно та дійшли до спільної думки, що зберігання паливно-мастильних матеріалів має бути централізоване, а не окремо при громадах. Це дасть можливість більш оперативно реагувати на зміну погодних умов, особливо під час розчищення снігу на дорозі державного значення, адже технікою ця зона практично забезпечена.

Аналогічна нарада спільно з начальником дільниці районного РЕМ Володимиром Заярнюком відбулася і в смт Стара Ушиця. Керівники закладів соціально-культурної сфери, лікарні, амбулаторії сімейної медицини, санаторію «Дністер» та КП «Добробут» розповіли про готовність закладів до морозів.

Окрім того, під час наради в с.Грушка Крушанівський сільський голова Ігор Чорний звернувся до Бориса Борисовича з нагальними питаннями щодо розширення меж місцевого кладовища, фінансування пожежної станції та надання разової матеріальної допомоги на лікування.

2 лютого на базі Чабанівської сільської ради планується провести робочу нараду, під час якої обговорюватимуться питання щодо утримання Державного лісового фонду комунальними підприємствами Староушицької селищної, Грушківської та Чабанівської територіальних громад, які на своїх сесіях виявили бажання вивчити питання щодо можливого повернення лісового фонду до компетенції селищної та сільських рад. На сьогодні лісокористувачами є КП «Надра Кам’янеччини» та ДП «Лісове господарство».

Теги: Борис Бец

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.