Перейти на мобільну версію сайту


26.06.2015

ДЛЯ ЗЕМЛІ - ПОЗАЧЕРГОВА

25 червня пройшла чергова 33 сесія районної ради VI скликання, на порядок денний якої виносилась низка актуальних питань.

Зокрема, депутати затвердили зміни до районного бюджету, нові редакції статутів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району у зв’язку з реорганізацією управління освіти, молоді та спорту РДА у відділ освіти РДА, затвердили звіт про виконання Програми розвитку туризму, план роботи райради на ІІ півріччя тощо.
Не обійшлося без кадрових питань - народні обранці внесли зміни до структури виконавчого апарату райради та забрали «в.о.» у головного лікаря комунального підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня» Віталія Шевчука та завідувача комунальної установи «Кам’янець-Подільський районний трудовий архів» Сергія Гоцуляка.

«Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району» (посмертно) було присвоєно Дмитру Кримінському.
Також народні обранці прийняли досить актуальне для сьогодення рішення та підтримали звернення, ініційоване фракцією «Батьківщина» у районній раді до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана щодо недопустимості економічного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги».

Про бажання вступити до фракції «Наша Україна» заявив депутат райради Іван Романчук.
Не обійшлося й без гарячих дискусій, більшість з яких стосувалися депутатських запитів. Щодо одного із них від депутатів Завадського, Фурмана і Боршуляка по питанню оренди земельних паїв, то його вирішили винести окремим питанням та скликати найближчим часом позачергову сесію райради. До завершення сесії депутати навіть встигли зібрати за таку ініціативу понад 40 підписів.
Останнім часом питання землі в районі набуло такої актуальності, що люди вже не мають сил мовчати. Якщо його не вирішити у найкоротші терміни, цілком ймовірним буде соціальний вибух.

Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.