Перейти на мобільну версію сайту


25.10.2019

ДЛЯ МОЛОДІ – СКЕЙТ-ПАРК

скейт-паркНовий спортивно-розважальний об’єкт, майданчик для тренувань, ігор, змагань і розвитку молоді міста відкрили 18 жовтня в парку Героїв Євромайдану.

Тут зібралося багато молоді, яка не на словах знає, що таке скейтер, дека, гріптейп, флетленд, менуали, флеп, а також представники міської влади і кам’янчани, які проявили зацікавлення до облаштування такого об’єкту. 

Проект «Побудова молодіжно-спортивного комплексу «Скейт-парк» – це ідея, що була подана минулого року на конкурс для фінансування програмою Громадський бюджет. Його ініціатором виступив голова громадської організації «Veloman» Олександр Полатайко. Проект набрав найбільшу кількість голосів, що засвідчило бажання мешканців міста мати таку спортивну споруду.

скейт-парк-1Відповідно до всіх вимог та стандартів безпеки і якості, бюджет майданчика виявився більшим, ніж передбачав першочерговий варіант. Проте завдяки міському голові Михайлові Сімашкевичу вдалося віднайти підтримку серед соціально-орієнтованого бізнесу. Додаткових 400 тис. грн, а це майже 40% від потреби, у якості спонсорської допомоги на реалізацію проекту виділило керівництво АТ «Подільський цемент», яке входить до групи компаній #CRH.

– Усі, хто любить драйв, шалені емоції та позитив відсьогодні отримали ще одну локацію для втілення своїх мрій, – зазначив міський голова під час відкриття скейт-парку, яке підкріпили символічним перерізанням стрічки за участю також голови правління акціонерного товариства «Подільський цемент» Кевіна Маккеона і Олександра Полатайка. Крім того, присутніх із гарною подією привітала представниця ГО «Ми – кам’янчани» Тетяна Мельниченко.

Одразу після цього майданчик було вперше випробувано на адреналін, стрибки, драйв та шалені емоції: спортсмени «Veloman’у» продемонстрували свої вміння під час показового виступу, який переріс у подальші змагання.

Ще одна хороша справа, яку вдалося втілити в життя, – засадження алеї магнолій, яку ініціював колектив «Подільського цементу».

Теги: «Скейт-парк», відкриття

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.