Перейти на мобільну версію сайту


17.05.2019

ДІТИ МОДЕЛЮЮТЬ

моделюванняУ Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді в квітні було проведено щорічну традиційну обласну виставку-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Загалом у заході взяли участь 308 вихованців гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які представили на розгляд журі 277 робіт за 9-ма розділами:

- найпростіші автомоделі (45 робіт);
- найпростіші авіа- та ракетомоделі (40 робіт);
- найпростіші судномоделі (25 робіт);
- найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми (41 робота);
- ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки (21 робота);
- вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну (25 робіт);
- сувеніри та м'яка іграшка (28 робіт);
- вироби в техніці оригамі та паперопластики (26 робіт);
- макети будівель (26 робіт).
Команда Кам’янець-Подільського ЦДЮТ за результатами оцінювання посіла ІІ місце, а 15 конкурсних робіт із 21 представленої відзначені призовими місцями:
3 місце – Максим Шмаль (ЗОШ №17, гурток ПТМ) за роботу БЗ-38;
3 місце – Андрій Букатар (ЗОШ №17, гурток ПТМ) за роботу вантажний гоночний автомобіль «AlcaN»;
2 місце – Артем Глушанець (ЗОШ №17, гурток ПТМ)за роботу пожежний автомобіль ПМЗ-2;
3 місце – Ілля Дем’янів (СЗОШ № 5, гурток стендового моделювання) за роботу He 111H-6;
3 місце – Денис Савін (НВК №3, гурток стендового моделювання) за роботу «Вітрильник»;
2 місце – Дмитро Дудко (НВК №3, стендового моделювання) за роботу «Римська ГАЛЕРА»;
1 місце – Олександр Манчул (НВК №3, стендового моделювання) за роботу «Пліт «Кон-Тікі»;
2 місце – Юліана Тихоход (ЗОШ №17, гурток ПТМ) за роботу «Фестивальний Кам’янець»;
2 місце – Максим Черкавський (ЗОШ №17, гурток ПТМ) за роботу «Циркова вистава»;
1 місце – Ілля Дем’янів (СЗОШ № 5, зразковий гурток «Різьблення по дереву») та Соломія Маркова (НВК №14, гурток «Виготовлення сувенірів») за роботу «Карусель»;
1 місце – Олександр Майоров (ЗОШ №11) за роботу «Весняна симфонія»;
3 місце – Максим Борунов (ЗОШ №10), Марія Рапутіна (СЗОШ №1), Софія Шкіль (НВК №9), Софія Сушко (ліцей "Антей", гурток «Моделювання сувенірів) за роботу «Веселий кошик» у номінації м’яка іграшка;
2 місце – Антон Буханевич (ЗОШ №11) за роботу «Лисичка»;
3 місце – Андрій Стаднік (ЗОШ №14, гурток ПТМ) за роботу «Макет Гідроелектростанції»;
3 місце – Влад Кравчук (СЗОШ № 5, гурток стендового моделювання) за роботу «Камера Редкліффа».

Роботи, які зайняли 1 та 2 місця, будуть подані на Всеукраїнську виставку-конкурс у місто Київ в Український державний центр позашкільної освіти.


Теги: традиційна обласна виставка-конкурс з технічного моделювання

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.