Перейти на мобільну версію сайту


17.05.2019

ДІЛИЛИ ГРОШІ, МІНЯЛИ СТАТУТИ

сесія-116 травня пройшло засідання 35-ої сесії районної ради 7-го скликання, під час якого депутати розглянули майже три десятки питань.

Народні обранці внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік. Відтак 92 тис. грн спрямували на підтримку і розвиток КП «ЦПМСД», ЦРЛ отримала більше 100 тис. грн на придбання віконних та дверних блоків, райрада – 31 200 грн на поточний ремонт вхідної частини до адмінприміщення. Перепало відділу освіти РДА, який планує спрямувати кошти на придбання стільців для актової зали Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, добудову їдальні та внутрішнього туалету Чабанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 300 тис. грн отримало управління соцзахисту населення РДА, з яких 100 тис. грн підуть на надання одноразових матеріальних допомог, а 200 тис. грн – оздоровлення малозабезпечених, багатодітних та обдарованих дітей. 213 550 грн виділено на співфінансування по будівництву газопроводу до 23 населених пунктів західного регіону нашого району. 

За рахунок залишку медичної субвенції ЦРЛ отримала більше 400 тис. грн, з яких кошти спрямують на реконструкцію відділення невідкладної медичної допомоги, капітальний ремонт пандусу та капітальний ремонт сходів до відділення невідкладної допомоги. Відтак крок за кроком районна лікарня оновлюється і покращується.

Після фінансового питання депутати затвердили звіт про виконання Комплексної програми взаємодії військових частин з владними структурами району. Про те, як виконується програма по боротьбі зі злочинністю та забезпечується охорона громадського порядку доповів начальник районної поліції Андрій Дуранков.

Також депутати заслухали ще декілька районних програм, зокрема щодо ровитку культури і туризму, територіальної оборони, навіть забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Центральна районна лікарня, відповідно до медичної реформи, перетворилася в комунальне некомерційне підприємство. Тож депутати затвердили необхідний передавальний акт, Статут нової установи та статути номерних лікарень, які також перетворилися в комунальні некомерційні підприємства.

Також у комунальну власність Староушицької ОТГ передали майно колишньої Рункошівської ЗОШ І ступеню та будівлю аптеки в Старій Ушиці.


Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.