Перейти на мобільну версію сайту


13.11.2015

ДЕЩИЦЯ ФЛАНДРІЇ У ЦЕНТРІ

11 листопада канадійці вшановують пам’ять жертв Першої світової війни. Цього року канадські військові, які перебувають у Центрі розмінування, разом із українськими колегами провели вшанування. Вишикувавшись на плацу, вони під звуки гімну Канади й України віддали честь і шану загиблим не лише у минулій світовій війні, але й героям, які не повернулися з військові з КанадиАТО.

- Ми щороку вшановуємо пам’ять загиблих у всіх війнах, - каже майор Збройних сил Канади Мет Літтлчел. - Важливим елементом ритуалу є двохвилинне мовчання, що символізує пам’ять і пошану. Усі, хто має на одязі маки, повинні підійти до вінка і заколоти їх на нього - це символізує особисту пошану кожного.
Ми маємо велику честь провести цього року церемонію разом із українськими колегами. Як відомо, українська історія теж переповнена різними баталіями і є кого вшановувати.
- Чотири довгих роки на полях Фландрії розгорталися події Першої світової війни, - розповідає заступник начальника Центру розмінування Богдан Беркута. - У 1914 році будинки і відкритий простір перетворилися на поле бою. Там йшла битва за інтереси європейців і широкої світової спільноти. Мільйони поранених, зниклих і вбитих. Десятки тисяч біженців, зруйновані міста і села... Промайнуло сто років, але канадійці шанують жертв тієї війни.

Теги: выйськовослужбовці, військові, Канада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.