Перейти на мобільну версію сайту


12.12.2014

ДЕПУТАТИ ПРОГУЛЮЮТЬ СЕСІЮ ЧИ РАПТОВО ВСІ ЗАХВОРІЛИ?

9 грудня пройшло чергове засідання 73-ої сесії міської ради.

На сесійне засідання ледве набралося трішки більше половини народних обранців. З цього приводу виступив депутат Валерій Слободян, зауваживши, щоб ті депутати, які нехтують відвідинами сесій, повинні дати пояснення про причини неявки, а громада має знати, хто по сесія.JPGхалатному ставиться до виконання своїх обов’язків.

До початку сесійного засідання під білою хатою зібралися представники політичної сили, які протестували проти нібито незаконного рішення сесії щодо успадкованої кам’янчанкою земельної ділянки, якою вона користується понад 40 років. Проте бабуся не узаконила свої права і цим скористалися більш спритні люди. Тепер же почали шукати крайніх, але це потрібно робити в суді, бо міський депутатський корпус не може переписувати закони, які пишуться в Києві. Разам з бабцею мітингувальники безпардонно вдерлися в сесійну залу, але їм не вдалося завадити робочій обстановці.

Депутати прийняли звіт керівника департаменту ЖКГ Олександра Бабчинського про хід виконання Програм «Санітарна очистка міста за 2014 р.» та «Озеленення міста за 2014 р.». Фінансування на санітарну очистку за останні 7 років майже не збільшувалося (лише на 13%), хоча витрати, в тому числі мінімальна зарплата, значно зросли.

Також було затверджено звіт про виконання Комплексної програми розвитку туристичної галузі міста за 2014 р. та виконання статті «Популяризація міста». Народні обранці внесли зміни та доповнення до рішень попередніх сесій міськради щодо міського бюджету на 2014 рік. Зважаючи на звернення головних розпорядників коштів щодо критичної ситуації зі сплатою за енергоносії в бюджетних установах, внесено зміни до статті видатків коштів. Також міський бюджет переглянули в зв’язку з перерозподілом коштів з обласного бюджету за рахунок субвенцій з державного бюджету на суму 7 млн 600 грн.

І як завжди, розглядали земельні питання, яких цього разу було аж 152.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.