Перейти на мобільну версію сайту


20.03.2015

ДЕПУТАТИ ПЕРЕЙМАЛИСЯ ВАРТІСТЮ ХЛІБА

17 березня пройшла 81-ша сесія міської ради, на якій міський голова Михайло Сімашкевич за традицією вручав відзнаки міського голови «За заслуги перед міською громадою» військовослужбовцям, які повернулися із зони АТО. Їх отримали Андрій Шуханов, Іван Братенко, Василь Глобчак, Віталій Майстренко, Дмитро Наглюк, Валерій Касіянчук, Петро Мельник, Сергій Богач, В’ячеслав Боровський, Богдан Блажко, Василь Райчук, Олег Волошин, Костянтин Шкварський, Сергій Сабадаш, Євген Кексель, Руслан Дармограй.

Після міський голова прозвітував за роботу за 2014 рік.

Під час сесії депутати затвердили План зонування території (зонінг) міста Кам’янця-Подільського, Звіт про виконання Комплексної програми «Здорове харчування дітей Кам’янця-Сесія міської ради.Подільського на 2009-2014 роки», Звіт постійної комісії міської ради з питань розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту.

Також народні обранці проголосували за те, щоб звернутися до Кабміну в зв’язку із ситуацією зростання цін для населення на хлібобулочні вироби з проханням посприяти у забезпеченні борошном з державного резерву для місцевих підприємств-виробників харчової промисловості, що дасть змогу утримати доступні ціни хоча б на соціальні сорти хліба.

До відповіді долучився виробник хлібобулочних виробів, директор ТОВ «Український кристал» Володимир Юр’єв. Він повідомив, що хлібопекарі області неодноразово зверталися в Держрезерв, щоб купити дешевше борошно. Фонд мав би стабілізувати ситуацію, але він перенаправляв пекарів до приватної біржі. Тому Володимир Васильович запропонував відновити в місті Фонд підтримки малого підприємництва, завдяки якому закупити для міста резерв зерна, коли воно найдешевше, і в такий спосіб корегувати ціну на соціальний хліб, якого в місті потребує чимала кількість населення.

Питання соціального хліба нині надто серйозне, адже, за словами Володимира Юр’єва, кам’янчани почали брати по четвертинці хліба. Здешевити цей продукт немає можливості, бо до його складової входить не лише борошно, яке дещо впало в ціні, але й енергоносії, які сирімко летять вгору.

Підтримав депутата і міський голова  Михайло Сімашкевич, який запропонував підняти питання ціни на зерно, борошно та відповідно хлібобулочні вироби на рівні обласної держадміністрації, провести перемовини з представниками райдержадміністрації щодо питання постачання зерна місцевим виробникам.

Цього разу сесія міськради затвердила 156 земельних питань.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.