Перейти на мобільну версію сайту


28.02.2014

ДЕПУТАТИ БУЛИ ЄДИНІ ЯК НІКОЛИ

21 лютого пройшла 58-ма сесія міської ради. Сесійна зала була вщент переповнина людьми з майдану. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих під час протистояння в Києві.
Кам’янчани мали змогу послухати на майдані (була он-лайн трансляція), про що говорять депутати в сесійні залі.
Народні обранці схвалили і прийняли текст звернення від імені влади міста щодо ситуації, яка склалася в країні: «Правління Януковича не залишило ніяких ілюзій щодо розуміння ним суті державної влади. Сьогодні вся повнота влади належить одній людині, яка присвоїла собі диктаторські повноваження.
Янукович підпорядкував собі фактично всю структуру влади і використовує її, в першу чергу, на непомірне збагачення свого найближчого оточення.
У країні повністю втрачена довіра до органів державної влади, які стали заручниками злочинного режиму Януковича. Такі поняття, як законність, справедливість, права і свободи людини стали порожнім звуком.
Бажаючи за будь-яку ціну втриматись при владі, потоптавши Конституцію і законність, режим розпочав криваву війну проти власного народу, не бажаючи знайти хоч якийсь розумний вихід із ситуації і обмежити свою безконтрольну жадобу влади.
В цій ситуації Кам’янець-Подільська міська рада та міський голова, як вільно обрані, а не призначені зверху, органи самоврядування громади міста, звертаємось до керівників силових та правоохоронних органів не виконувати злочинних наказів, від кого б вони не надходили, і діяти у повній відповідності до Конституції України та чинного законодавства.
Виконуючи волю народу та усвідомлюючи історичну важливість моменту для долі України, влада міста заявляє:
- громадянин Янукович, діяльність якого протягом листопада 2013 - лютого 2014 призвела до трагічної загибелі десятків мирних людей, не може визнаватись Президентом України та Гарантом Конституції;
- громадський порядок та життєдіяльність міста будуть повністю забезпечені міською владою разом з правоохоронними органами та громадою міста».
Активісти кам’янецького майдану під час сесії зібрали кошти на поховання та матеріальну допомогу сім’ям загиблих подолян. Також депутати майже одноголосно підтримали звернення про те, щоб заборонити на території держави Партію Регіонів та Комуністичну партію.
Міський голова висловив думку майже всіх депутатів, що він задоволений роботою міліції, зокрема тим, як в місті підтримувався громадський порядок упродовж складного періоду народного протистояння.
Про роботу Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції щодо забезпечення громадського порядку в місті та роботу дільничних інспекторів міліції доповів начальник міськвідділу Юрій Дахно.
Також Юрій Валентинович зауважив, що в Кам’янці діяли загони самооборони «Громадський порядок», сформовані із жителів міста, депутатів та посадовців. Допомогу надавали представники радіотаксі. Перше патрулювання відбулося в ніч з 20 на 21 лютого. За словами начальника міськвідділу міліції, випадків порушення громадського порядку та в’їзду в місто підозрілих осіб, які можуть влаштувати провокації не було зафіксовано.
Також на сесії було затверджено Програму розроблення містобудівної документації в місті на 2014-2017 роки, Звіт про виконання міських Програм «Розвиток та підтримка науково-дослідницької роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста» на 2013-2014 навчальний рік та «Безкоштовне харчування дітей громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Схвалили депутати і пропозицію щодо заборони в державних та комунальних закладах вивішування портретів президента, начальників, та все, що пов’язане з культом особистості. Держава має свої символи, герб та прапор, які можна вішувати як символ гідності держави і людей.
З нагоди 70-ї річниці звільнення Кам’янця-Подільського від німецько-фашистських загарбників відзнаку міської ради «Честь і шана» отримали полковник у відставці Олександр Шех та учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, ветеран праці Онисим Жук.
Міський голова повідомов про те, що з американського міста Атенс надійшла пропозиція про відновлення партнерських стосунків. Після завершення сесії Михайло Сімашкевич вийшов на Майдан, аби поспілкуватися з кам’янчанами.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.