Перейти на мобільну версію сайту


12.10.2012

День за днем. Випуск №37

МІСТО
* 2 жовтня новим директором департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури міської ради призначено Олександра Бабчинського. У минулому, педагог за освітою, займався підприємницькою діяльністю, був власником рекламної агенції.
* За словами головного комунальника міста Сергія Бабія, в Кам’янці вже обладнано 60 з’їздів для інвалідів-колясочників. Роботи повністю завершені на вул.Князів Коріатовичів, Соборній. Планується облаштувати ще 50 таких міні-пандусів.
* Під час фестивалю «Oktoberfest» Знову в небо!» відбудеться презентація нового проекту - підсвічення Новопланівського мосту. Роботи проводить КП «Міськліфтсвітло» (директор Володимир Крилов) за допомогою скелелазів підприємця Миколи Сосули.
* 9 жовтня запрацював громадський туалет, що за квітковими рядами навпроти Центрального ринку. Відтепер кам’янчани, заплативши 1 грн, зможуть у комфортних умовах справляти власні потреби. Вбиральня працюватиме з 07.00 до 20.00 без вихідних та перерви на обід.
* К-ПНУ ім.І.Огієнка подарували безкоштовний «Wi-Fi». Тепер студенти зможуть вільно користуватись Інтернетом під час лабораторних та семінарських занять. 10 жовтня відбулося офіційне відкриття безпровідникової мережі доступу до мережі Інтернет. За словами керівника університету Сергія Копилова, «Wi-Fi» допоможе зменшити кількість студентів у бібліотеках, лабораторіях, читальних залах.

НЕЗАБАРОМ
* 15-19 жовтня працюватиме громадська приймальня, у якій з 14.00 до 16.00 прийматимуть звернення громадян наступні депутати: понеділок - Дмитро Георгійович Новіков, вівторок - Надія Анатоліївна Гулько, середа - Інна Володимирівна Салій, четвер - Тарас Михайлович Явеляк, п’ятниця - Сергій Миколайович Середюк.
* Ще одна алея наступного року з’явиться в нашому місті біля входу в Стару фортецю. Цього разу це буде алея туристичної слави.  Першими до неї потраплять першопрохідці туристичної галузі.

РАЙОН
* Виконання показників зведеного бюджету району за 9 місяців із власних доходів Загального фонду забезпечено на 120,8 відсотки. Показники районного бюджету забезпечено на 112,4 відсотки, бюджети сільських та селищної рад виконані вцілому на 130,4 відсотки.
* Проведено перевірку підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років. Розроблені та погоджені з МНС оперативні плани спільних дій, спрямовані на запобігання аваріям у системах тепло-, водо-, електро- і газопостачання підприємств усіх форм власності та локалізацію наслідків таких аварій.


Теги: новини, новини тижня, день за днем

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.