Перейти на мобільну версію сайту


01.06.2012

День за днем. Випуск №18

МІСТО

*З метою покращення обслуговування підприємців, міський голова прийняв рішення змінити графік роботи державних реєстраторів. Тепер вони працюватимуть: понеділок-п’ятниця з 08.00 до 20.00, субота - з 08.00 до 16.00.

*Протягом минулого року в виконавчих органах міськради впроваджували систему управління якістю, вдосконалювали документообіг тощо. Як результат, міська рада отримала міжнародний сертифікат якості «ISO-9001».

*22 травня пройшло спільне засідання Ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів», міської асоціації шкільних європейських клубів «Віче успіху» та шкільних прес-центрів. Учасники засідання ознайомились з досягненнями Ради старшокласників за 2011-2012 н.р., результатами діяльності міської асоціації ШЄКів та шкільних прес-центрів.

*25 травня бібліотеки міста приєдналися до проведення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, який проводиться в усіх містах України з ініціативи Асоціації правників України. На базі Центральної бібліотеки та бібліотеки-філії №2 проводять правові лекторії, круглі столи, засідання молодіжного правового клубу «Право молоді – турбота держави».

НЕЗАБАРОМ

*Наступного тижня у депутатській приймальні, з 14.00 до 16.00, проводитимуть прийом кам’янчан: 5 червня – Наталія Мерінова, 6 червня – Валерій Гордійчук, 7 червня – Лілія Бевз, 8 червня – Сергій Середюк.

*З 2 червня на танцмайданчику Парку відпочинку працюватимуть аніматори. Для дітей, віком від 2 до 10 років, буде цікава розважальна програма, конкурси, танці, тощо. Діти отримають від депутата облради Володимира Мельниченка подарунки. А також усі бажаючі на згадку отримають миттєво виготовлені календарики з власним зображенням. Вхід вільний. Працюватимуть аніматори впродовж літа, спочатку в середу та субота, згодом ще і в п’ятницю та неділю.

РАЙОН

*31 травня відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний виносилися питання «Про підсумки проведення опалювального періоду 2011-2012 років», «Про посилення взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, управління Пенсійного фонду України щодо наповнення бюджету Фонду та погашення заборгованості».

*31 травня у приміщенні адміністрації проходив семінар «Сучасні вимоги до документування управлінської діяльності місцевих органів влади та місцевого самоврядування» для начальників загальних відділів райдержадміністрацій.

*27 травня Кам’янеччина зустрічала журналістів друкованих видань майже з усіх куточків України. Триденний прес–тур «Пізнаємо Україну разом» завершився саме в нашому регіоні.

Теги: день за днем, новини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.