Перейти на мобільну версію сайту


11.05.2012

День за днем. Випуск №15

МІСТО
* 4 травня урочисто відкрито меморіальні дошки на будинку №18, що на вул.Шевченка, де мешкали Почесні громадяни міста, ветерани Великої Вітчизняної війни - Іван Рось та Анатолій Шульгін.
- Символічно, що ця подія відбувається напередодні Дня Перемоги. Дня, коли кожен схиляє голову перед подвигом героїв війни та вкотре усвідомлює - немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі, - зазначив секретар міськради Василь Сенюк.

* Наступного тижня у депутатській приймальні з 14.00 до 16.00 вестимуть прийом кам’янчан: 14 травня - Володимир Федорчук, 15 травня – Євген Ободовський, 16 травня – Михайло Головльов, 17 травня – Андрій Мастикаш, 18 травня – Наталія Кіященко

* ДНЗ №18 «Зірочка» влаштував справжнє свято Матері. Підготовлений концерт «Зорепад талантів» вразив усіх. Діти в танцях і піснях розповіли про щиру любов до своїх матусь. Приємним сюрпризом стала фотовиставка «Моя люба матуся», яку підготували вихователі у тісній співпраці з дітьми та татусями. Було зроблено фотоколаж із світлин, де усміхалися щасливі мами та їхні малюки.

* 26-28 квітня з Миколаєва, після підведення підсумків XV Національного конкурсу шкільних газет, із перемогою повернулися представники прес-центру «Шкільний вісник» у складі редактора газети «Шкільний вісник» Анни Семікової, юнкора Андрія Становського та педагога-організатор Андрія Павловського (шеф-редактор газети «Шкільний вісник» та керівник медійних проектів ЗОШ №10). Цього року вони здобули перемогу в номінації «Найкраща газета Національного конкурсу».

НЕЗАБАРОМ
* 15 травня о 16.00 в міському Будинку культури за підтримки міського голови Михайла Сімашкевича та депутата облради Володимира Мельниченка відбудеться свято «Все на Землі бере початок з материнських рук», присвячене Дню Матері.

РАЙОН
* Цього тижня черговий прийом громадян провів заступник голови РДА Віталій Дубицький. У день прийому до Віталія В’ячеславовича звернулося 16 громадян. Головне питання, яке турбувало жителів району, стосувалося землі.

* 4 травня перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська приїхала розібратися зі зверненням жителя с.Киселівка Великозаліснянської сільської ради Коханко Тимофія Олександровича. Він неодноразово звертався до райдержадміністрації з проханням посприяти йому у вирішенні земельного питання (виділення земельної ділянки для ведення підсобного домашнього господарства).

Теги: новини, день за днем

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.