Перейти на мобільну версію сайту


17.02.2012

День за днем. Підсумки

МІСТО
Міський голова ближче до народу спустив очільників комунальної та гуманітарної сфери, сам же зі своїм першим заступником Григорієм Горшуновим переїхав на третій поверх «білої хати». Таким чином, з третього поверху на другий переїхали двоє заступників: з комунальних питань - Сергій Бабій і з гуманітарних - Василь Сукач.

15 лютого в Ратуші засідала музейна рада історичного музею-заповідника. В першій половині цього року заплановано провести дві наукові конференції, створити на базі музею інформаційно-туристичний центр, оновити експозиції в підземеллі Ратуші та у Вірменському дворику, створити проект «Жива фортеця», взяти участь у відкритті туристичного сезону та інших загальноміських заходах, виготовити уніформу для музейних працівників.
Також було затверджено новий логотип музею і направлено його на розгляд департаменту гуманітарної політики міськради.
Сьогодні до Міжнародного дня спонтанного прояву доброти скаутська організація «Пласт» проводить декілька флешмобів під назвою «Епідемія доброти». Запуск доброти в місті розпочнеться біля головного корпусу К-ПНУ ім.І.Огієнка.

16-25 лютого у рамках проекту «Лінк» проходитиме міжнародний тренінг для англомовних екскурсоводів міста, який проведе шотландка, гуру міжнародної екскурсійної діяльності Айріс Беррі.
Після тренінгу екскурсоводи, котрі успішно складуть письмовий іспит, отримають свідоцтво міжнародного зразка.

Сьогодні в бібліотеці-філії №5, що у селищі Смирнова, відкриють дозвілеве об’єднання «На крилах душі». Навколо книги об’єднаються читачі поважного віку. Такі зустрічі проходитимуть передостанньої неділі щомісяця.

У НІАЗ «Кам’янець» за сприяння Київської міської організації Всеукраїнського товариства «Меморіал» ім.В.Стуса відкрито музейну виставку-експозицію «Народна війна», автором якої є Роман Круцик.
Виставка складається із 24 тематичних планшетів, які в хронологічному порядку розповідають про історію державотворення. Тут є архівні документи, карти, фотографії, малюнки.
Виставка триватиме до 20 лютого (вихідні: субота, неділя).

Конкурс «Учитель року - 2012» пройшов у Хмельницькому 5 лютого. Це був другий (обласний) етап ХХІІ Всеукраїнського конкурсу. Серед учасників було і п’ятеро кам’янецьких учителів. У номінації «Етика» перемогу здобула вчитель ЗОШ №6 Олена Ткачук, а в номінації «Фізична культура» - Олег Вергуш із НВК №13. Лауреатом у номінації «Англійська мова» стала вчителька НВК №3 Тетяна Кушнір.
Завершальний етап конкурсу «Вчитель року» відбуватиметься у Кам’янці-Подільському та Луганську 9-17 березня.

РАЙОН
8 лютого виїзний прийом громадян у с.Колодіївка проводила перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська. Селян хвилювали питання відновлення роботи водогону, газифікації та розпаювання радгоспу «Колодіївський». З-поміж інших звернень були питання оформлення державних актів на землю, надання та нарахування субсидій, матеріальна допомога.

10 лютого голова РДА Михайло Желізник проводив виїзний прийом громадян у с.Чорнокозинці. Основні питання, з якими звертались до голови, стосувалися разової матеріальної допомоги, оформлення субсидій і доставка у село балонів зі скрапленим газом. Відходячи від традиції, Михайло Дмитрович не тільки вислухав проблеми та звернення від жителів Чорнокозинців, а й об’їхав усі села сільради (Шустівці, Ніверка, Нововолодимирівка). На  місці було вирішено питання розчищення дороги Шустівці - Ніверка. Тут оперативно спрацювали робітники дорожньої служби філії «Кам’янець-Подільська ДЕД».

9 лютого під головуванням першого заступника голови РДА Ніни Фабіянської та начальника фінуправління РДА Олександра Федика відбулося засідання комісії з питань погашення податкового боргу, на якій були присутні й керівники підприємств-боржників. Виявилося, що фактично податковий борг за платежами до бюджету, за станом на 1 січня 2012 р., становить 10,03 млн грн і проти минулого року зріс на 4,45 млн грн.
Основним боржником як Пенсійного фонду, так і Податкової інспекції, є ДП «Нігинський кар’єр».

15 лютого в с.Панівці виїзний прийом громадян проводив заступник голови РДА Павло Довгопол. Громаду села, в першу чергу, турбувало питання закриття поштового відділення, яке працюватиме лише до 1 квітня. Причина закриття - збитковість цього відділення.

НЕЗАБАРОМ
* Наступного тижня, з 14.00 до 16.00, працюватиме депутатська приймальня. Проблеми кам’янчан слухатимуть: у понеділок - Микола Розбам, вівторок - Дмитро Васильянов, середу - Юрій Яриновський, четвер - Лілія Бевз, п’ятницю - Василь Сенюк.

* 23-26 лютого місто зустрічатиме повітроплавців і їх традиційні «Лютневі пригоди». У перший, організаційний, день відбудеться заїзд учасників, генеральний брифінг і вільні польоти, за якими можна буде спостерігати з 14.30 до 16.30.
24 лютого. З 11.00 до 13.00 - конкурсний політ у зоні змагань. 15.00-17.00 - командний залік (басейн, poоl-естафета).
25 лютого. 09.30-12.30 - конкурсний політ у зоні змагань. 13.00-15.00 - командний залік (ковзанка, естафета на ковзанах).
26 лютого. 11.00-13.00 - конкурсний політ у зоні змагань. 14.00-16.00 - командний залік (стрільбище). О 19.00 - нагородження переможців змагань «Лютневі пригоди-2012».

Теги: новини тижня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.