Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2018

ДЕНЬ БЕЗ СМІТТЯ

сміття20 вересня відбулася екологічна акція «День без сміття», ініціатором якої стало учнівське об’єднання «СЛІД» ЗОШ №10. До заходу долучилося близько 200 учнів центральних шкіл міста, які прибрали територію двох парків від сміття. А школи віддалених районів прибирали околиці міста, берегові зони річок району та територію ставків ПДАТУ.

З організацією та підготовкою до дня прибирання учасникам акції надали допомогу представники міської влади та комунальні підприємства міста. У цей же день відбулось загальне зважування сміття та здача його у відповідні пункти прийому вторинної сировини. Загалом було здано 4 тонни 664 кг паперу та 425 кг пластику. Виручені кошти (4576 грн) були перераховані ГО «Душа бродяги».

Учнівське об’єднання «СЛІД» має надію, що показало хороший приклад, і ще чимало кам’янчан приєднається до подібних акцій у майбутньому. 

- Члени учнівського об’єднання «СЛІД», які стали ініціаторами акції, проходили у Києві тренінгові навчання про культуру сортування відходів, формування лідерів, організацію молодіжного середовища і об’єднання активних людей, – розповідає заступник директора з виховної роботи ЗОШ №10 Алла Шупарська. – Повернувшись додому, була сформована команда, яка реалізувала власний проект «10-та без сміття», у рамках якого проводила аналогічні тренінги для школярів про правильне сортування сміття і як на цьому можна заробляти кошти. За результатами цієї роботи ЗОШ №10 увійшла до 45 кращих загальноосвітніх навчальних закладів України.

Теги: акція "День без сміття"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.