Перейти на мобільну версію сайту


13.12.2013

День за днем. Випуск №98

МІСТО

* 5 грудня з нагоди Всесвітнього дня волонтерів відбулося урочисте засідання волонтерського загону міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

* 5 грудня відбулося спільне засідання голів студентського самоврядування та заступників із виховної роботи ВНЗ із директором департаменту гуманітарної політики Альоною Куземою та заступником директора департаменту - завідувачем відділу молоді та спорту Сергієм Кротіком. На засіданні обговорювались плани роботи на наступний рік.

* До дня місцевого самоврядування в міській Ратуші був проведений урок самоврядування за тісної співпраці з міською владою та міським музеєм.

* У центральній бібліотеці відбулася презентація 20-го тому збірника наукових праць «Освіта, наука і культура на Поділлі», який присвячений 95-річчю заснування Кам’янець-Подільського державного українського університету.

РАЙОН

* 12 грудня перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська спільно із заступником начальника Кам’янець-Подільської ОДПІ Олександром Ковалем провели засідання комісії з питань погашення боргу до бюджетів всіх рівнів. Серед боржників, які прийшли на засідання комісії, були керівники та представники комунальних підприємств району.

* 11 грудня відбулося виїзне засідання комісії з питань погашення податкового боргу в ДП «Нігинський кар’єр», участь у якому взяли перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська, заступник начальника Кам’янець-Подільської ОДПІ Олександр Коваль, начальник управління соціального захисту населення Петро Середа, начальник управління фінансів Олександр Федик, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Ольга Чіпізубова, директор ДП «Нігинський кар’єр» Віктор Ковальов та його заступник Кирило Іванов.

* 9 грудня на базі районного Центру зайнятості відбулася підсумкова нарада щодо надання послуг службою зайнятості у січні-листопаді 2013 року та перспективи створення нових місць, участь у якій взяв заступник голови РДА Павло Довгопол.

* За 11 місяців до  зведеного бюджету району надійшло 47573,2 тис. грн власних доходів Загального фонду, що становить 105,8% до запланованих на відповідний період. Темп приросту становить 7,5%. Розрахункові показники Міністерства фінансів України по доходах виконані на 100,5%, отримано більше планових призначень 190,1 тис. грн.

НЕЗАБАРОМ


* Сьогодні, о 14.00, у міській Ратуші відбудеться презентація книги Євдокії Антонюк «На крутежах прикордоння, або Меридіан Чорнокозинці», що вийшла друком у видавництві «Букрек» у м.Чернівці на 672 сторінках з ілюстраціями.

* 16-18 грудня, з 14.00 до 17.00, відбудуться прийоми громадян. У понеділок прийматиме заступник міського голови Василь Сукач (каб.215). У середу сеанс «Гарячої телефонної лінії» проведе заступник міського голови Сергій Бабій. Також цього дня у прес-центрі, з 14.00 до 17.00, пройде прийом міського голови Михайла Сімашкевича.

* 19 грудня, з 14.00 до 18.00, стейк-хаус «Лондон» запрошує відвідати дитяче свято «Миколаєві феєрії».

* Під гаслом «Кожен здатен на диво!» з 10 до 17 грудня та з 22 до 28 грудня в приміщенні торгівельного центру «Сільпо» буде проходити благодійний захід «Ялинка бажань».


Теги: день за днем, новини тижня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.