Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

День за днем. Випуск №97

МІСТО

* «Знати, щоб жити!» - під таким гаслом міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з міською організацією Товариства Червоного Хреста України проводить щорічні мотиваційні акції, приурочені до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозумінням з ВІЛ-позитивними людьми, який відзначається 1 грудня.

* 26 листопада у фотостудії Ігоря Костика відбулась творча зустріч з фотоклубом «Погляд». Відомий фотограф розповів початківцям  і колегам по об’єктиву про свій творчий шлях.

* У місті створено штаб по забезпеченню життєдіяльності міста на чолі з Сергієм Бабієм. Про це відповідне розпорядження підписав в.о. міського голови, перший заступник міського голови Сергій Самара.

* 3 грудня на базі ДНЗ №18 «Зірочка» відбулося чергове засідання міського тренінг-клубу для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів «Методист-Best», у ході якого розглядалось питання «Вихователь-методист - керівник служби охорони праці дошкільного навчального закладу».

* Програма «Ліфти-2013» виконана в повному обсязі: після 25 років експлуатації 14 ліфтів відремонтовані капітально.

* 29 листопада відбулося чергове засідання виконкому, на порядок денний якого було винесено 24 питання, зокрема, про надання матеріальної допомоги, про утворення прийомної сім’ї, про надання дозволу на поводження з небезпечними відходами КП «Спецкомунтранс».

РАЙОН

* 3 грудня у рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів, директор центру у справах сім’ї, дітей та молоді Іван Правник та представник районного Центру зайнятості Світлана Соболь завітали із подарунками у Заліськодругу школу-інтернат.

* 2 грудня керівник апарату РДА Віктор Кривак провів прийом громадян. Питання, з якими зверталися до Віктора Миколайовича, стосувалися встановлення меж із сусіднім будинком, надання разової матеріальної допомоги на лікування дитині інваліду дитинства, працевлаштування, надання житла дитині-сироті.

* 2  грудня відбулося за участю керівництва району та сільських голів відбулося засідання «круглого столу»  на тему: «Реалізація у регіонах завдання Президента України щодо реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

* 29 листопада заступник голови РДА Павло Довгопол відвідав Гуменецьку сільську раду, де під час зустрічі з сільським головою Інною Абдулкадировою обговорив реалізацію проекту «Народна ініціатива», а саме облаштування вуличного освітлення на вулиці Котовського, що знаходиться в с.Слобідка-Гуменецька.

НЕЗАБАРОМ

9-13 грудня, з 14.00 до 17.00, відбудуться прийоми громадян керівництвом міста. У понеділок, прийматиме секретар міськради Анатолій Качуровський (каб.201), у вівторок - заступник міського голови Сергій Бабій (каб.304), середу - заступник міського голови, керуючий справами Григорій Горшунов (каб.315).

Теги: день за днем, новини тижня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.