Перейти на мобільну версію сайту


01.06.2012

ДЕ ГАЗ, ТАМ І ЯЄШНЯ. УЖЕ ТРАДИЦІЯ

30 травня мешканці Жванця тішилися, як ніколи. Відтепер їм не потрібно думати, як заготовити паливо, щоб обігріти свої оселі та приготувати їжу.
На газифікацію так званого Сокільсько-Жванецького напрямку було виділено 16,3 млн.грн. Газифіковано 2158 дворів, а це - 11,1 км газопроводу високого тиску та 59,8 км – середнього тиску. За рахунок коштів жителів цих сіл прокладено 125,3 км вуличних газопроводів на суму 10,1 млн.грн.
газифікаціяВелику подяку жванчани висловили НАК «Нафтогаз України» на чолі з головою Євгеном Бакуліним, голові наглядової ради «БМУ по газифікації» Анатолію Овчаруку, голові ОДА Василю Ядусі, голові правління АТ «Хмельницьке будівельно-монтажне управління по газифікації» Леоніду Янечку, депутату обларади Володимиру Мельниченку.
Їм, у знак шани, було вручено хліб і сіль.
Під час урочислого запалення блакитного вогню Євген Бакулін наголосив, що у програмі з газифікації західного регіону держави - Кам’янець-Подільський район є першим. Як констатував голова НАК «Нафтогаз України», на жаль, серед всіх районів Хмельниччини наш район найменш газифікований. Тому цю несправедливість потрібно виправляти. Голова ОДА подякував керівництву НАК «Нафтогаз України» за розуміння і підтримку. Також керівник області висловив вдячність жителям села, які повірили владі та здали кошти на прповедення природного газу.
Запалити ж блакитний вогник було доручено Євгену Бакуліну, Василю Ядусі та маленькій мешканці с.Жванця.
Високоповажні гості навіть смажили символічну, як у таких випадках прийнято, яєшню. Освятили газопровід секретар єпархії УПЦ отець Олексій та настоятель Жванецького храму отець Роман.
Незабаром така ж радість прийде в Оринин. У цьому напрямку завершується будівництво підвідного газопроводу до 5 населених пунктів, а це 2400 будинків. Довжина підвідного газопроводу становить 21 км. Від НАК «Нафтогаз України» передбачено виділити кошти у сумі 12,3 млн.грн, але поки що надійшло лише 3 млн.грн. Інвестиції населення на будівництво вуличних газопроводів в Ориниському напрямку складають близько 10 млн.грн.

Теги: газ, Жванець, Василь Ядуха

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.