Перейти на мобільну версію сайту


24.08.2018

ДБАЄМО ПРО ЕКОЛОГІЮ

лінія23 серпня відбувся запуск технологічної лінії з дегазації полігону твердих побутових відходів першого етапу. У відкритті взяли участь голова Хмельницької облради Михайло Загородний, начальник управління інвестиційної діяльності у відновлюваній енергетиці Держаагентства з енергоефективності та енергозбереження України Валерій Коцюба, народний депутат України Володимир Мельниченко, міський голова Михайло Сімашкевич, члени виконкому, депутати.

Кам’янець-Подільський полігон має достатню кількість газу, можна отримувати до 2,5 млн куб.м на рік. Наразі визначено три черги проекту, який фінансується за кошти проекту USAD «Муніципальна енергетична реформа в Україні»:

Перша – дегазація полігону з виробленням електроенергії. Розроблено проект, який дозволить виробляти близько 4 млн кВт/год електроенергії щорічно. Вартість етапу більше 25 млн грн без жодної копійки з міського бюджету.

Друга – виробництво метану, вуглекислоти та тепла. Третя – дільниця сортування та первинної переробки відходів. Тобто для вторинного обігу використовуватимуться пластик, скло, папір і метал. Загалом передбачається в рік отримувати 4 тис. кВт/год електроенергії, 5 тис. кВт/год тепла, зменшити викиди парникових газів на 20 тис. т і наповнити бюджет міста на 1,5 млн грн.


Теги: запуск технологічної лінії з дегазації полігону твердих побутових відходів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.