Перейти на мобільну версію сайту


09.11.2012

ДБАЙ САМ АБО ПЛАТИ

Новий директор департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури міської ради Олександр Бабчинський узявся за впровадження нових схем у роботі департаменту та організації усього житлово-комунального господарства. Місто розділили на 6 дільниць: Біланівка, мікрорайон Жовтневий, селище Смирнова – це одна дільниця. У центральній частині буде дві дільниці та по одній у селищі Першотравневому, Руських фільварках та селищі цукрового заводу. В середньому, площа кожної дільниці складає 15 км.
Загалом, місто вже йшло таким шляхом за ери Мазурчака, коли впровадили префектів, потім щось схоже намагалися зробити ще раз. Але друге «нововведення» не прижилося. На те були свої як об’єктивні, так і суб’єктивні причини: до компетенції префектів належало дуже багато питань із різних напрямків життєдіяльності міста. Деякі з них почали вважати себе ледь не мерами та створювали більше проблем, аніж їх вирішували.
Тому, зваживши увесь досвід, було прийнято рішення ввести дільничного УЖКГ, який здійснюватиме моніторинг своєї дільниці у двох напрямках – благоустрій та робота ЖЕКу.
За словами Олександра Васильовича, фахівці з благоустрою працюватимуть на випередження скарг, аби не створювати бюрократії. При цьому штат департаменту не буде збільшено.
Отже, дільничний інспектор ЖКГ матиме фірмовий одяг, його легко буде впізнати. Ці люди контролюватимуть стан дорожнього покриття та тротуарів, наявність дорожньої розмітки, урн для сміття, контейнерних майданчиків і контейнерів, автобусних зупинок та їхній стан, санітарний стан території та мереж вуличного освітлення, зовнішньої реклами, елементів благоустрою (лавки, дитячі майданчики, клумби, турнікети), зелених насаджень (аварійність дерев, пні, клумби). Також вони виявлятимуть стихійні звалища та перекопи, пильнуватимуть за станом будівельних майданчиків, якістю прибирання двірниками, паркуванням автотранспортних засобів на прибудинкових територіях, самовільним влаштуванням загорож на прибудинкових територіях.
Що цікаво, інспектор має право сам складати акти і направляти їх на адмінкомісію міськвиконкому, яка приймає рішення щодо суми стягнення за порушення.
Першим на дільницю 6 листопада вийшов інспектор першої дільниці Дмитро Кухлевський. Цими днями акцентувалася увага на прибиранні опалого листя. Було виявлено недоліки у його складуванні, але все оперативно прибрали.
Лихом осені і весни є спалювання листя, особливо у приватному секторі. Отже, на Біланівці в каньйоні Смотрича виявлено першого порушника, який палив листя.
За словами Олександра Бабчинського, департамент планує придбати мішки для збирання листя та роздати їх людям, щоб не було подвійної роботи: одні змітають, інші складають...

Теги: департамент ЖДПІ, Олександр Бабчинський, благоустрій міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.