Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2014

ДАРУНОК КАМ’ЯНЧАНАМ ВІД «КУСАНОНЕ»

7 травня в пологовому відділенні міської лікарні презентували сучасний апарат ультразвукової діагностики одного з провідних європейских виробників. Медики отримали це обладнання завдяки перемовинам міського голови Михайла Сімашкевича з японцями та участі в програмі «Кусаноне». У результаті цього міська лікарня №1 отримала грантові кошти на переоснащення акушерської служби.
У рамках цього проекту лікарня окрім УЗД апарату, отримала ще й сучасний апарат для дихальної підтримки немовлят («CPAP ARABELLA»).
- Сьогодні це найсучасніший апарат для обстеження жінок і породіль у нашому місті. Він дасть змогу з великою точністю проводити діагностику, виявляти патології у вагітних - зазначив міський голова.
- Це техніка нової генерації, зі спеціальним програмним забезпеченням, високою якістю зображення, з усіма необхідними  функціями, - не приховуючи захоплення каже головний лікар міської лікарні Дмитро Васильянов. - Це апарат експертного класу, безперечно дороговартісний (923 тис. грн), але ціна відповідає якості.

Теги: Кусаноне, УЗД, медицина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.