Перейти на мобільну версію сайту


15.09.2017

ДАЛИ ПІЛЬГУ, ВСТАНОВЛЯТЬ КАРЕТУ

14 вересня відбулося чергове засідання виконкому. Серед 34 питань порядку денного члени виконкому розглянули і рішення, що виноситься на сесію міськради, щодо надання пільг зі сплати місцевих податків на 2018 рік, зокрема земельного для підприємств, які звернулися з відповідною заявою. Це 2-ий ДПРЗ, КЕВ м.Чернівці, КП «Міський стадіон імені Тонкочеєва», районна профспілкова організація працівників АПК та ПАТ «Гіпсовик». Кому нададуть пільгу та в якому розмірі, вирішать депутати на сесії. 

З питанням про затвердження фактичної мережі в закладах освіти на 2017-2018 навчальний рік звернулося управління освіти. 

- Цього навчального року, в порівнянні з минулим, збільшилася кількість як дошкільнят, так і учнів, - зазначила начальник управління Світлана Старченко. - Діток, які відвідують дитсадки, стало більше на 45, а тих, хто навчається за шкільними партами – більше на 156. Діє 18 ДНЗ, в яких є 170 груп та 4015 дітей. Щодо загальноосвітніх навчальних закладів, то в місті функціонує 17 шкіл, у яких нараховується 373 класи, де навчається 9633 учні. Позашкільних  закладів у місті 4, 101 гурток, 461 група, де здобувають знання 6267 учнів.   

Погодили члени виконкому встановлення тумб для оголошень, їх вже є 8. Мова також йшла про благоустрій на Польському ринку від Троїцької до Зарванської. Там же планується встановити карету, де буде змога фотографуватися не лише кам’янчанам, але й туристам.

Затвердили список координаційної ради з соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, а також сімей загиблих учасників АТО. Очолив її командир військової частини А-2641 Володимир Родіков. До складу координаційної ради увійшли представники громадських організацій учасників АТО та організацій, які надають їм всебічну підтримку, члени сімей учасників АТО, члени виконкому та посадові особи виконавчих органів міської ради, представники підприємств, установ і організацій.

Теги: виконком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.