Перейти на мобільну версію сайту


01.09.2017

ДАЛИ ДОЗВОЛИ

Вчора пройшло чергове засідання виконкому, на порядок денний якого було винесено майже 70 питань.

Члени виконкому, за клопотанням директора терцентру соціального обслуговування «Турбота», погодилися звільнити від плати за надання соціальної послуги стаціонарного догляду одиноких кам’янчан Смоленського та Євстафієва.

Також дали дозвіл на проведення благоустрою території, прилеглої до житлового будинку №4 на вул.Вірменська, але при умові, що в роботі буде використовуватися натуральний матеріал (камінь). Погоджено питання одностороннього руху на вул.Зарванській, а також вже вкотре намагаються обмежити рух автотранспорту на Соборній і встановити обмежувачі з боку Огієнка перед пішохідним переходом, а з боку Лесі Українки встановити дорожній знак «тупик». Постраждалій від сусідської пожежі вчительці з вул.Вокзальна буде передано будівельні матеріали (цегла, дошки) для ремонту помешкання.

Було проголосовано за дострокове припинення дії договору на перевезення пасажирів транспортом загального користування з перевізником Соха на маршруті №10 «Руські фільварки – мікрорайон Жовтневий».

Дебати розгорнулися навколо питання про затвердження вартості платних послуг та вхідної плати на об’єктах музею-заповідника. Плата підвищується, адже вона найнижча в західному регіоні серед схожих історичних музеїв.

Заступник міського голови Сергій Бабій запропонував не піднімати ціну на квитки в Картинну галерею, Виставкову залу та музей старожитностей. Члени виконкому затвердили пропозиції, надані директором державного історичного музею-заповідника Олександром Зарембою.

Також дали дозвіл КП «Міськтепловоденергія» на укладання договору про реструкторізацію заборгованості за спожитий природній газ із ПАТ «НАК Нафтогаз України». КП змушене це робити, бо немає змоги заплатити, адже держава заборгувала близько 83 млн грн підприємству і не повертає борг, і в той же час хоче, щоб КП живими грошима розраховувалося з газопостачальником. Держава сама заганяє комунальні підприємства в яму і ставить їх на коліна, та ще й над головою махає мечем. Погоджено зміни до ради директорів промислових підприємств при міському голові, адже деяких керівників вже немає, замість них увійдуть нові керівники – з КВС, ЗТМ, друкарні.

Затвердили також звіт про роботу комунальних підприємств міста за І півріччя.

Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.