Перейти на мобільну версію сайту


13.06.2014

ДАХ НАД ГОЛОВОЮ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ПРОФСПІЛОК

Багато небайдужих людей допомагає нині українському війську, що задіяне в розв’язанні воєнного конфлікту на Сході держави. На жаль, так сталося, що нині наші військові не мають такого забезпечення як до реформування армії. Та й армії, як повної захисної і бойової одиниці, немає. Її збирають по крихтах. Справжні бойові офіцери вже на заслуженому відпочинку, а молодь вчили «как нибудь и чему небудь», бо у верхах вирішили, що Україні військо непотрібне.
Аби дати можливість військовим інженерам займатися своєю професійною справою, випускник К-ПВВІКУ Тарас Костюк, нині голова ГО «Українські профспілки» в Чехії, від імені її членів привіз для військових Центру розмінування намет для штатної групи розмінувальників, спальні мішки та берци.
- Громадська організація, яку я очолюю, займається допомогою нашим співвітчизникам у вирішенні трудових спорів, правовою підтримкою, гуманітарною допомогою, - розповідає Тарас Михайлович. - Коли ми дізналися про складну геополітичну ситуацію в Україні, анексію Криму палатка.JPGта тероростичні дії на Сході країни, ми відразу без вагань вирішили надати посильну допомогу.
Незважаючи на те, що я вже 12 років мешкаю в Празі, зв’язок зі своїми однокашниками підтримую. Мій друг, представник начальника КЕВ м.Чернівці в Кам’янець-Подільському гарнізоні Валерій Зелінський, розповів про проблеми і потреби наших військових. Наша громадська організація вирішила купити потрібний для військових намет і спальні мішки, а також ми привезли зразок військового взуття. Якщо він відповідатиме форменому зразку, ми плануємо його закупити і передати в Кам’янець.
Ще раніше ми відправляли допомогу на Майдан: теплі речі, продукти харчування, медикаменти. Особисто двічі відвозив цей вантаж у Київ.
Крім того, Тарас Михайлович їздив на передову, щоб, як справжній офіцер оцінити ситуацію, побачити на власні очі, що робиться на Сході й дізнатися про проблеми військових. Завтра він повертається в Чехію, де доповість про побачене українським колегам. Невдовзі Тарас Костюк планує повернутися із п’ятсотма парами берців, які особисто видасть воякам, котрі захищають суверенітет України і задіяні в антитерористичних операціях.
- Приємно, що українці, які нині перебувають за межами нашої держави, знають про проблеми і надають допомогу, - каже начальник гарнізону Володимир Родіков. - Велика дяка всім. Ця поміч нам дуже потрібна, адже фахівці Центру нині виконують завдання в містах Орєхово, Артемівську, Мелітополі, а три групи перебувають у штаті групи з проведення АТО. Здебільшого їх забезпечено різними приладами та одягом, проте їм конче потрібні сучасна екіпіровка, броньовані автомобілі. Нещодавно Міноборони забезпечило нас комплектами маскхалатів та захисним спорядженням (каски, бронежелети тощо). Очікуємо на отримання роботів для розмінування, але вони поки що знаходяться на митниці.
Цікаво, як довго наші митники затягуватимуть процедуру розмитнення конче потрібних військовим подарованих приладів? Це ж не вони стоять під кулями та снарядами...

Теги: військові, допомога

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.