Перейти на мобільну версію сайту


30.08.2013

ДАХ НАД ГОЛОВОЮ МАТИМУТЬ

Депутат Верховної Ради України Володимир Мельниченко почув благання про допомогу п’яти сімей військовослужбовців, що проживають на території колишнього понтонного полку, яким начальник Чернівецької КЕЧі пан Червінський надіслав у липні повідомлення про відселення їх в інше приміщення, а саме, казарму на території колишнього факультету військової підготовки.
Люди обурювалися з того, що в своїх помешканнях вони провели ремонти, перекрили дах за власні кошти, вчасно сплачують комунальні послуги, а їх хочуть виселити з домівок. Ще однією надто тепло.jpgсерйозною проблемою, через яку неможливе подальше проживання в цьому гуртожитку, стала відсутність забезпечення теплом. Отримання тепла зі старої котельні перестало бути можливим через великі витрати та, відповідно, оплату за нього.
Для мешканців військового містечка було збудовано нову котельну, тож, зрозуміло, що тягнути теплотрасу на чималу відстань було би не по-господарськи.
Після численних консультацій з директором КП «Міськтепловоденергія» Валерієм Гордійчуком було знайдено компроміс, і Володимир Володимирович пообіцяв сім’ям військовослужбовців, що тепло у них буде. За словами Валерія Григоровича, в приміщенні буде встановлено автономний електричний котел. Відтепер 19 людей можуть спокійно спати і бути впевненими, що з настанням зими в їхніх домівках буде затишно й тепло.

Теги: військові

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.