Перейти на мобільну версію сайту


18.07.2014

ДАХ НАД ГОЛОВОЮ ДАВ РАЙОН

Турбота про дітей завжди була і залишається пріоритетним завданням влади, надто, якщо дитина не має батьків та житла, виховується в інтернатному закладі. Для того, щоб дбати про дітей-сиріт, у Кам’янець-Подільському районі вже кілька років поспіль діє спеціальна програма - «Підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, випускників інтернатних закладів та осіб з їх числа до самостійного життя», якою передбачаються та закладаються кошти на придбання житла.
Коли студентка Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Альона Костюченко закінчила навчання, вона й гадки не мала, що 17 липня голова РДА Володимир Барановський та заступник голови районної ради Василь Бугерчук вручать її ключі від уже власного помешкання в сирота.jpgс.Княжпіль.
- Тепер у нашому селі буде не 759 людей, а 760, - зазначив з цього приводу сільський голова Микола Брянгін. - І це дуже приємно, коли села поповнюються новими молодими обличчями, які будуть розвивати інфраструктуру та давати населеному пункту нове життя.
До вітальних слів долучилося й керівництво району, зауваживши, що навіть у непрості для держави часи чиновники виконують свої обов’язки.
Під час сесії райради з районного бюджету було виділено 64 тис. грн на придбання цього будинку. Тож тепер Альона, яка росла без мама і тата, має власний дах над головою і може будувати своє життя, створювати сім’ю.

Теги: дитина-сирота, придбання житла

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.