Перейти на мобільну версію сайту


13.02.2015

ЧИНИТИ ПРАВОСУДДЯ БУДУТ ДУНАЄВЕЦЬКІ СУДДІ

Справу щодо вбивства кам’янецького юнака Павла Теплюка з Кам’янець-Подільського міськрайонного суду передали до Дунаєвецького районного суду.

Навіть попри те, що представник обвинувачуваного адвокат Магера не з’явився на початок судового засідання, 9 лютого відбулося попереднє судове засідання під головуванням судді Олександра Маринчака. Та, як з’ясувалося, після судового засідання адвокат подав клопотання про самовідвід через стан здоров’я, а це наштовхує на думку про звичайнісіньке затягування справи. Він мав подати клопотання у судовому засіданні, щоб його розглянули і прийняли рішення. Та якщо воно буде позитивним, щоб вже почалася процедура призначення іншого адвоката. Тепер же доведеться на наступному засіданні проводити цю дію. І знову ж, якщо буде задоволено клопотання адвоката, суддям доведеться дати термін новопризначеному адвокату на ознайомлення зі справою.

Також суддя задовольнив клопотання матері вбитого Павла Оксани Теплюк про накладання арешту на все майно обвинуваченого у вбивстві.

Вбивця ж затребував, щоб справу повернули назад у Кам’янець-Подільський міськрайонний суд, бо ще не всі, наявні в ньому судді, розглядали справу про вбивство, але обвинувачуваному пояснили, що не в їхній юрисдикції вирішувати, куди передавати справу. Цим займаються вищі інстанції.
Слід відзначити, що, на відміну від кам’янецького суду, в дунаєвецькому підсудний не дозволяв собі плювати на присутніх у залі, нецензурну лайку тощо. Та й група підтримки вбивці поводила себе досить толерантно, не провокувала іншу сторону судового процесу своєю зухвалою поведінкою.

Після виходу з нарадчої кімнати суддя повідомив, що запобіжний захід, тримання під вартою в Хмельницькому СІЗО, залишити незмінним, і підсудного доставлятимуть на судові засідання у Дунаєвецький райсуд.

Потерпіла сторона збільшила позовні вимоги матеріальної та моральної шкоди.

Теги: суд над Макоцеєм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.