Перейти на мобільну версію сайту


20.12.2013

ЧИ СТАНЕ ПАСАЖИРУ КОМФОРТНІШЕ, ПОКАЖЕ ЧАС

- «Білу хату» оточили тітушки, - саме такі чутки ширилися містом минулої суботи. Та, як виявилося, біля міськвиконкому зібралися чоловіки міцної статури на конкурс перевізників.
Комісія у складі 12 осіб під головуванням заступника міського голови Сергія Бабія 11 грудня вирішувала долю пасажирських перевезень в нашому місті на наступних 5 років.

Одне можна сказати зі впевненістю - «Газелі» більше не возитимуть кам’янчан. Автомобілі, які були представлені на конкурс, мали бути не старшими за 15 років (для новачків - 7 років) та мати від 18 перевізн.JPGдо 22 пасажирських місць. Перевага надавалася тим перевізникам, хто зумів набрати від 2 до 13 балів.
Однозначно можна констатувати, що найбільше пощастило пасажирам маршруту №5. Як завжди, перевізники дотримувалися всіх правил та вимог. Щоправда, із 20-ти потрібних на цей маршрут автівок, конкурс пройшли лише 19 претендентів. Один автомобіль не набрав жодного балу. Крім того ніхто з «чужих» і не намагався сюди потрапити.
Трохи завізно було на маршруті №6, який був рекордсменом за кількістю претендентів - по два автомобілі на одне місце.
На маршрут №10 «Руські фільварки - мікрорайон Жовтневий через Біланівку» претендентами були всі автомобілі, які набрали по 2 бали. А це означає лише одне - «десятка» поповнилась новими перевізниками.
Перевізник, який раніше обслуговував цей маршрут, подав на конкурс лише інвестиційне зобов’язання. Конкурсна комісія його розглянула, та перевагу надала існуючим автівкам.
Дивна ситуація виникла на маршруті №11 «мікрорайон Жовтневий - Кам’янка»: із 11 потрібних автомобілів на участь у конкурсі заявило лише троє претендентів. Тут, напевне, доведеться оголошувати новий конкурс, аби закрити всі графіки руху.
Загалом, у конкурсі на міські пасажироперевезення взяло участь 252 автомобілі, з них 183 із завтрашнього дня зможуть перевозити кам’янчан на виграних маршрутах. Перевізникам залишилося встановити на транспортні засоби GPRS-системи.

Теги: пасажирські перевезення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.