Перейти на мобільну версію сайту


09.08.2013

ЧИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ВЕЛИКЕ ПЕРЕСЕЛЕННЯ МЕДИЦИНИ?...

У понеділок пройшла нарада головних лікарів медичних закладів міста, на якій обговорювалися рекомендації комісії ОДА з приводу впорядкування медичних закладів, вивільнення незадіяних приміщень та раціонального використання коштів.
Зокрема, обласні чиновники висловили пропозицію перевести міську дитячу поліклініку на вул.Франка, а міськрайонне відділення обласної МСЕК та управління охорони здоров’я - в приміщення поліклініки на вул.Огієнка. Також було рекомендовано знайти місце для переведення станції швидкої допомоги та приймального відділення в інше місце, а ЛОР та інфекційне відділення на базу ЦРЛ. Шкірвенслужбу пропонувалося передати в поліклініку.
Мова також велась про те, щоб стоматполіклініку перевести на повний госпрозрахунок з проведенням відшкодувань витрат з бюджету за надання стоматологічної допомоги дітям, пільговим категоріям та невідкладної допомоги.
Усі ці заходи направлені на оптимізацію медичної галузі міста. Однак для самої оптимізації потрібно винайти 1 млн. грн. Насамперед, щоб відремонтувати приміщення на вул.Франка.
Остаточного рішення ще не прийнято, рекомендації будуть опрацьовуватися. Свої пропозиції вноситимуть головні лікарі.

Теги: медицина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.