Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2013

ЧИ ДОВГО МЕРЗНУТИМЕМО?

Про теплі дні, певне, доведеться забути. Хоч головний синоптик країни, пан Кульбіда, й заспокоює українців, мовляв ще буде сонячно і ми таки дочекаємось бабиного літа, та щоденні вечірні приморозки кажуть геть про інше.
У кого встановлене індивідуальне опалення, той особливо й не переймається - холодно чи ні, й на otoplenije.jpgскільки. А от тим, хто «зріднився» із централізованим опаленням, варто не лише хухати в долоні, а й сподіватися на взаємність від комунального гіганта.
Де-юре опалювальний сезон у місті таки розпочався. Відповідне рішення 30 вересня підписав міський голова Михайло Сімашкевич. Керівництво КП «Міськтепловоденергія» отримало вказівку з 1 жовтня забезпечити теплопостачання в лікувально-профілактичних установах, дошкільних та шкільних навчальних закладах.
А от у житлові будинки, установи та організації тепло подаватиметься за умови, якщо впродовж трьох діб середня температура на території міста становитиме +8оС.
Отож, чекатимемо пониження температури на вулиці, аби отримати її підвищення в оселі. Щоправда, в цьому питання пощастить не всім. Відповідно до того ж розпорядження, в зв’язку з обмеженістю ресурсів природного газу та значною заборгованістю населення за спожиту теплову енергію, КП «Міськтепловоденергія» дозволено першочергово подавати тепло у житлові будинки, в яких сплата за раніше отримані послуги становить не менше як 80%.

Теги: КП "Міськтепловоденергія", опалювальний сезон

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.