Перейти на мобільну версію сайту


18.07.2014

ЧИ БУДЕ В КАМ’ЯНЦІ ГАРЯЧА ВОДА?..

У зв’язку із скрутним становищем у країні, Уряд виступив з пропозицієї зменшити споживання блакитного палива й переходити на альтернативні види енергії.
- Україна має стати енергонезалежною країною - це першочергове завдання, над вирішенням якого сьогодні працює влада, - розповідає міський голова Михайло Сімашкевич, який перебував на засіданні урядового комітету з питань економічних реформ. - У планах до 2020 року - зменшення споживання природного газу на 5 мільярдів кубічних метрів. Для цього в Міністерстві розробили механізм економічного стимулювання заощаджувального споживання природного газу у сфері теплозабезпечення іншими видами палива, й Уряд вже схвалив таке рішення. Навіть була пропозоція відмовитись від гарячого водопостачання в містах.
Кам’янець уже має кілька котелень на альтернативному паливі завдяки тому, що КП «Міськтепловоденергія» стало одним із переможців демонстраційного проекту DemoUkraina, який фінансується міжнародною фінансовою організацією НЕФКО та шведським агентством з питань міжнародного співробітництва і розвитку SIDA.
Проект спрямований на модернізацію системи опалення міста. Зокрема, планується встановити 21 індивідуальний тепловий пункт та замінити мережевий насос для регулювання потоку при експлуатації систем. Це дасть суттєву економію газу та електроенергії.
Міський голова поставив завдання перед КП «Міськтепловоденергія» до кінця року перейти на 10-відсоткові альтернативні види палива, щоб місто не відключили від гарячого водопостачання.

Теги: альтернативні види палива, КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.