Перейти на мобільну версію сайту


25.03.2016

ЧОРНОБИЛЬЦІ СОЛІДАРНІ

Вчора повернулися активісти Всеукраїнської акції солідарності чорнобильців у боротьбі за свої права Володимир Гусєв, Юрій Лярго, Василь Марчук, Анатолій Тропачок, Анатолій Маринюк та Іван Тимофійко, який вже 12 разів мітингував у Києві.

Багатотисячна колонна чорнобильців з усіх регіонів країни пройшла бульваром Шевченка, Хрещатиком та Інститутською до Кабміну.

- Біля будинку Уряду пройшов мітинг, який триває вже 5 місяців, - каже кам’янчанин Іван Тимофійко. – Наше керівництво й активісти мали зустріч з Прем’єр-міністром України і як результат підготовлено проект закону про докорінне поліпшення пенсійного забезпечення чорнобильців. Проте Уряд навмисно гальмує його внесення до парламенту. Лише об’єднавшись, ми зможемо досягти результату, адже 30 років тому, коли сталася трагедія на ЧАЕС, ми, не жаліючи своїх життів, пішли на захист народу, тож нині влада має подбати про нас.
На завершення учасники акції одноголосно прийняли резолюцію до Адміністрації Президента України, Кабміну та Верховної Ради про соціальні гарантії для чорнобильців.

Теги: чорнобильці, акція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.