Перейти на мобільну версію сайту


18.05.2018

ЧОРНА ХМАРА НАЛЕТІЛА

навчанняЧорна хмара накрила місто вранці 15 травня. Нестерпний запах згорених шин позаганяв кам’янчан в будівлі, а дітей негайно забрали з вулиці у приміщення дитсадків та шкіл. Люди через відсутність інформації самі придумували версії. Одні стверджували, що в місті перекинулася цистерна з аміаком, інші, що щось вибухнуло. Але насправді це на військовому навчальному полігоні проходили практичні навчання військові хіміки.

Так, на південно-східній околиці міста у військовому містечку №89 проходили планові навчання, відповідно до навчальних програм, затверджених керівництвом Збройних сил України. Такі навчання проводяться з метою якісної підготовки військовослужбовців до виконання бойових завдань з використанням засобів імітації вибухових речовин та засобів підриву. У даному випадку використовувалися димові шашки та УДШ. Такі навчання проводяться періодично, але враховуючи те, що вітер був спрямований у бік міста, хмару аерозольного маскування й понесло на Кам’янець.

Добряче відчули аерозольне розпорошування на своєму здоров’ї алергіки. Чутки про різні вибухи та перекидання цистерн не підтверджені. Навчання військові й надалі проводитимуть за планом, але вже зі врахуванням погодних умов.


Теги: військові навчання

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.