Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2019

ЧХ ВИЗНАЧИВСЯ

ЧХ1Відновлена міська організація товариства Червоного Хреста, яку очолив Ігор Земськов, на своєму другому засіданні визначилася з напрямками роботи.

На етапі становлення планується розвивати сітку первинних організацій, хоча пройшло не так багато часу з моменту перерви у роботі, тому первинні організації можна просто відновити. Отже, на підприємствах, організаціях, установах та навчальних закладах міста планується провести роз’яснювальну роботу щодо важливості функціонування осередків Червоного Хреста, а також для залучення нових членів товариства. Буде розвиватися волонтерський рух, хоча в нашому місті він достатньо набрав обертів, проте під егідою Червоног о Хреста волонтери будуть більш захищені, а робота як і раніше буде прозорою.

Товариство планує зайнятися підготовкою інструкторів з надання первинної домедичної допомоги, готувати для підприємств і організацій таких інструкторів. Також буде створено загін швидкого реагування та розвиватимуть патронатну службу зі спеціально навчених людей. Члени правління працюють над питаннями залучення гуманітарної допомоги для потребуючих верств населення, зокрема, буде створено банк одягу, налагоджуватиметься співпраця із закордонними партнерами, які формують гуманітарні вантажі. 

Також плануються цікаві програми для ОТГ, які можуть фінансуватися з грантівських програм. Отже у ОТГ є великі перспективи.

Теги: засідання міської організації товариства Червоного Хреста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.