Перейти на мобільну версію сайту


05.04.2013

ЧЕРГУВАВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

3 квітня на «Гарячій телефонній лінії» чергував міський голова Михайло Сімашкевич. 20 кам’янчан мали змогу поспілкуватися з мером і отримати від нього відповіді на запитання.
Мешканка Підзамча висловила Михайлу Євстафійовичу подяку за те, що маршрут №1 від Старого міста продовжено. На її думку, це досить комфортно для людей.

Здебільшого кам’янчани зверталися з комунальними питаннями. Зокрема, жінка з мікрорайону Жовтневий просила, щоб комунальні служби зрізали сухе гілля, а інспектори контролювали, аби на деревах не розміщували різні оголошення та реклами.
Міський голова пообіцяв відремонтувати шматок вул.Тімірязєва біля магазину №26, але для цього варто дочекатися, коли висохнуть дороги. За роз’ясненням про причини підвищення тарифів на воду звернувся Микола Ящук. Та, як зазначив мер, тарифи підвищуються не на воду, а на стоки. Це було однією із вимог Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.
Приємною новиною стало повідомлення про відновлення пільгових перевезень комунальними автобусами у вихідні дні. Турбувало кам’янчан і залізничне сполучення міста зі столицею. Зокрема, зателефонував Станіслав Барбарук, який просив, щоб міська влада звернулася з клопотанням у відповідні інстанції щодо щоденного курсування потягу №623, сполученням Київ – Кам’янець-Подільський. На жаль, це питання не вирішується на рівні міської ради, проте Михайло Євстафійович пообіцяв знову підняти його на рівні Міністерства.

Теги: гаряча лінія, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.