Перейти на мобільну версію сайту


21.11.2014

ЧЕРГ НЕ БУДЕ. МОЖЛИВО

Нарешті зникнуть черги під рентгенкабінетом у міській поліклініці №1. Тепер, щоб провести флюорографічне обстеження, не потрібно намотувати кілометри від одного медзакладу до іншого. Флюорографічному комплексу провели капремонт, який не проводився з 2002 року. Для цього з міського бюджету виділили 248 тис. грн.
- Ми розуміємо, наскільки важливим для населення міста є функціонування цього обладнання, адже його ефективність у медичній практиці досить висока, - розповідає міський голова Михайло Сімашкевич. - Через відсутність фінансування на ремонт флюорографа були перебої в його роботі. Єдиним раціональним та економічно обґрунтованим кроком стала заміна старого цифрового приймача на сучасний, високоякісний. Тому сесія міськради виділила кошти для того, щоб зняти цю проблему.
Також проведено ремонт рентгенівського пристрою живлення, відновлено лакофарбове покриття кабіни, проведено капітальний ремонт із заміною комплектуючих електромеханічних вузлів, здійснено заміну автоматизованих робочих місць оператора та лікаря. Встановлено цифровий приймач нового покоління з більшим полем та високою розрізняльною здатністю.

Теги: флюорограф, поліклініка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.